Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja coś czuję, że z tymi naszymi drogami to będziemy musieli się zaprzyjaźnić dopóki gmina nie zapłaci właścicielom (tym od wideł) to oni nie pozwolą nic robić. :evil:

no wiesz gmina twierdzi że podlega wywłaszczeniu a on chyba niedziała przeciwko więc podchodzi pod specustawę i wywłaszczenie chyba z marszu

mieli mu dostarczyć stosowne uprawomocnione pismo i do ZDM też mieli to dostarczyć ale nie wiem co z tym Boguś robił czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos ma godnego polecenia geodetę??? Będę wdzięczna za namiary.

 

Poszło na prv, ja byłem bardzo zadowolony :):)

 

Witam!

Proszę o to samo!

 

PS.Jestem dopiero na samym początku drogi. Jak na razie mam tylko działkę (lub "aż", bo teraz, przy obecnych cenach, kupienie działki to prawdziwe wyzwanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos ma godnego polecenia geodetę??? Będę wdzięczna za namiary.

 

Poszło na prv, ja byłem bardzo zadowolony :):)

 

Witam!

Proszę o to samo!

 

PS.Jestem dopiero na samym początku drogi. Jak na razie mam tylko działkę (lub "aż", bo w ciągu roku zdrożała o ponad 300%)

 

Poszło na prv :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ten świat mały... W piątek byłam na Bartyckiej w poszukiwaniu kominka i grzejników i czekając na możliwość zapytania się właśnie o grzejnik, pewien osobnik podawał swoje dane do zamówienia i okazało się, że to Petronek. I oto w ten sposób poznałam w realu kolejnego forumowicza. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może ktoś bedzie chętny i kupimy z transportem

 

Treść ogłoszenia które znalazłem

BRYKIET

 

Doskonały do palenia w kominku i piecu!

12 zł za worek 25 kg.

 

Jest to mieszanka trocin z brzozy, dębu, olchy i sosny.

 

Wilotność 6-7%. Ilość popiołu około 1-3%. Wartość opałowa do 18000 kj/kg!

Jest to produkt całkowicie ekologiczny, bez dodatków chemicznych czy substancji wiążących.

Sprasowany w wałki o średnicy około 50 mm i długości od kilku do 10 centymetrów.

Pakowany w worki po 25 kg.

 

Z dostawą do domu na zamówienie w okolicach Legionowa - do 15 kilometrów (tylko powyżej pół tony).

Transport płatny: 90 groszy za 1 km.

Odbiór osobisty: Legionowo, ul. Olszankowa 50.

 

470 zł za tonę.

 

Przed dokonaniem zakupów proszę o kontakt telefoniczny pod numerem:

0-500-263-703

(0-22) 784-13-61

 

ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW!

 

Zamówiłeś już może? Dogadałem się ze szwagrem i jesteśmy chętni na 10 worków. Mogę do Ciebie podjechać i odebrać jeśli zamówisz. Jeśli nie to pojadę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio ocieplał poddasze a może właśnie zaraz będzie to robił i juz wie jakie to koszty?

Ile za m2 robocizny i materiałów? Wełna mineralna na drutach + folia + stelaż + płyty GK. Każda informacja na wage złota :)

 

koszt ok do 40zł

 

Dziękuję za informację. 40zł to koszt robocizny? A ile wychodzą materiały na m2? Robiliscie takie przeliczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio ocieplał poddasze a może właśnie zaraz będzie to robił i juz wie jakie to koszty?

Ile za m2 robocizny i materiałów? Wełna mineralna na drutach + folia + stelaż + płyty GK. Każda informacja na wage złota :)

 

koszt ok do 40zł

 

Dziękuję za informację. 40zł to koszt robocizny? A ile wychodzą materiały na m2? Robiliscie takie przeliczenie?

 

to tylko robocizna a co do materiałów to nie mam pojęcia będę robiła na wiosne a teraz szukałam ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...