Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Czy ktoś ostatnio ocieplał poddasze a może właśnie zaraz będzie to robił i juz wie jakie to koszty?

Ile za m2 robocizny i materiałów? Wełna mineralna na drutach + folia + stelaż + płyty GK. Każda informacja na wage złota :)

 

koszt ok do 40zł

 

Dziękuję za informację. 40zł to koszt robocizny? A ile wychodzą materiały na m2? Robiliscie takie przeliczenie?

 

Jezeli policzyć dwie warstwy wełny plus plyta to już jest dodatkowo 40 za m2 plus profile, wieszaki, wkręty, taśma, zaprawy do szpachlowania to mamy w sumie min 50 - 60 pln czyli razem z robocizna min 100 :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak by ktoś potrzebował ekipę do glazury i tarakoty oraz GK na teraz mam namiar.

Tylko ekipa nie sprawdzona u mnie robli w bloku balkony, ale kończy się praca. Uprzedzam ekipa niespradzona także nie wiem, ale za to może mieć przystępne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Sytuacja pewnie podobna jak u wielu inwestorów, wilgotne tynki i wylewki (już nie mokre ;)) a za oknem zimno. Do tego budynek zamkniety ale poddasze jeszcze nieocieplone, zeby cała wilgoć nie poszła w wełnę i płyty.

Do tego nie ma gazu i nie można uruchomić kotłowni i C.O.

Co robić :o :o :o

Ja aktulanie wietrzę jak tylko jest powyżej zera. Nocami zamykam i grzeję olejowymi grzejnikami elektrycznymi - to mnie pewnie zabije cenowo, dogrzewam trochę nagrzewnicą gazową, poza tym planuję uruchomić kominek i regularnie palić. Wszystko ucieka przez nieocieplony dach, ale dół schnie w oczach. Kiedy można zacząć ocieplać?? Jakieś inne pomysły, rady, podpowiedzi? Będę wdzieczny za wszystkie pomysły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jak poszukam to gdzieś znajdę, ale nie mam za bardzo czasu.

 

 

Szukam ekipy (ekip) - pocz. 2008 r. - do zrobienia wszystkiego po stanie surowym zamkniętym tj. ocieplenie z zewnątrz, tynk wewnętrzny i zewnętrzny, podłoga (izolacja, styropian, wylewki), płytki, podwieszany sufit GK, kostka betonowa (taras i podjazd) itd.

 

Będę bardzo wdzięczny za podanie tel. do SPRAWDZONYCH ekip.

 

Z góry dziękuję :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;

we wrzesniu przyblakala sie kotka, a w pazdzierniku urodzila 6 slicznych kociakow:)

teraz szukam domu dla nich

zdjecia sa w linku:

http://www.gumtree.pl/warszawa/10/15950010.html

kociaki sa do odbioru na bialolece

pozdrawiam;

 

Piękne te kotki :):), ale żona chce w przyszłym roku, mówi że dom bez kota to nie dom :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ten świat mały... W piątek byłam na Bartyckiej w poszukiwaniu kominka i grzejników i czekając na możliwość zapytania się właśnie o grzejnik, pewien osobnik podawał swoje dane do zamówienia i okazało się, że to Petronek. I oto w ten sposób poznałam w realu kolejnego forumowicza. :lol:

 

Przyznam-miło jest spotkać kogoś w realu. No a forumowicz : obłęd w oczach, nerwica już prawie nadająca się do psychiatryka :D i jeszcze pan zabił mnie ceną jednej ładnej rzeczy.

Pozdrowienia dla grzywczyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ten świat mały... W piątek byłam na Bartyckiej w poszukiwaniu kominka i grzejników i czekając na możliwość zapytania się właśnie o grzejnik, pewien osobnik podawał swoje dane do zamówienia i okazało się, że to Petronek. I oto w ten sposób poznałam w realu kolejnego forumowicza. :lol:

 

Przyznam-miło jest spotkać kogoś w realu. No a forumowicz : obłęd w oczach, nerwica już prawie nadająca się do psychiatryka :D i jeszcze pan zabił mnie ceną jednej ładnej rzeczy.

Pozdrowienia dla grzywczyków

Bardzo miło spotkać :lol: :lol: :lol: , a niektórych zna się tylko z telefonu lub forum, może czas aby znowu się spotkać :-? :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ten świat mały... W piątek byłam na Bartyckiej w poszukiwaniu kominka i grzejników i czekając na możliwość zapytania się właśnie o grzejnik, pewien osobnik podawał swoje dane do zamówienia i okazało się, że to Petronek. I oto w ten sposób poznałam w realu kolejnego forumowicza. :lol:

 

Przyznam-miło jest spotkać kogoś w realu. No a forumowicz : obłęd w oczach, nerwica już prawie nadająca się do psychiatryka :D i jeszcze pan zabił mnie ceną jednej ładnej rzeczy.

Pozdrowienia dla grzywczyków

Bardzo miło spotkać :lol: :lol: :lol: , a niektórych zna się tylko z telefonu lub forum, może czas aby znowu się spotkać :-? :wink: :lol: :lol:

 

jestem za, bo jak bo o wszystkich wcześniejszych spotkaniach dowiadywałam się dopiero po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające, że nie tylko my mamy takie problemy :lol: Ale chyba nas już nikt nie przebije:

- Pierwsza ekipa zwiała,

- drugą wyrzuciliśmy,bo czego się dotknęła to zepsuła, zniszczyła itd.

- potem była trzecia ekipa-ratująca, która tylko zbrojenie na stropie poprawiała, ale dalej robić już nic nie chciała,

- schody i poprawki zrobił na urlopie mój mąż (a mieliśmy mieć podróż poślubną :cry: ),

- czwarta ekipa przyszła tylko wylać beton na strop,

- czekam na piątą ekipę, która dokończy mi ścianki kolankowe - przychodzą od poniedziałku, dojść nie mogą!

 

Tylko "pozazdrościć".

Dom za darmo.

 

A tak poważnie, to aż się wierzyć nie chce.

 

Gdzie sie budujecie w Stanisławowie I ??

Ciekawi mnie, czy będziemy bliższymi, czy dalszymi sąsiadami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające, że nie tylko my mamy takie problemy :lol: Ale chyba nas już nikt nie przebije:

- Pierwsza ekipa zwiała,

- drugą wyrzuciliśmy,bo czego się dotknęła to zepsuła, zniszczyła itd.

- potem była trzecia ekipa-ratująca, która tylko zbrojenie na stropie poprawiała, ale dalej robić już nic nie chciała,

- schody i poprawki zrobił na urlopie mój mąż (a mieliśmy mieć podróż poślubną :cry: ),

- czwarta ekipa przyszła tylko wylać beton na strop,

- czekam na piątą ekipę, która dokończy mi ścianki kolankowe - przychodzą od poniedziałku, dojść nie mogą!

 

Tylko "pozazdrościć".

Dom za darmo.

 

A tak poważnie, to aż się wierzyć nie chce.

 

Gdzie sie budujecie w Stanisławowie I ??

Ciekawi mnie, czy będziemy bliższymi, czy dalszymi sąsiadami??

 

Hehe wcale dom nie za darmo tylko za 2x tyle :)

Przecież każda ekipa nas kasuje, a każda kolejna coraz wiecej bo nikt nie chce robić poprawek :(

 

A budujemy się na Słonecznej, jakieś 200-300 m od szkoły w Kobiałce.Prawie Białołęka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...