Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam, skoro nie znalazł się nikt kto ma na zbyciu stemple czy możecie mi poradzić gdzie je można kupić od ręki gdyż potrzebne są mi na już a w okolicznych hurtowniach nie posiadają :(

 

Zobacz na modlińskiej156A przed gminą po prawej stronie jest stawex-stal 614 43 01 lub 502 280 793 (generalnie zajmują się stalą ale :):)) tam też mieli stemple. przynajmnie blisko no i można się dogadać z dowozem w ramach ceny :):).

Pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzisiaj tam dzwoniłam przy okazji zamawiania stali i owszem mają stemple ale tylko 5 m więc muszę szukać dalej :(

 

witam, skoro nie znalazł się nikt kto ma na zbyciu stemple czy możecie mi poradzić gdzie je można kupić od ręki gdyż potrzebne są mi na już a w okolicznych hurtowniach nie posiadają :(

 

Zobacz na modlińskiej156A przed gminą po prawej stronie jest stawex-stal 614 43 01 lub 502 280 793 (generalnie zajmują się stalą ale :):)) tam też mieli stemple. przynajmnie blisko no i można się dogadać z dowozem w ramach ceny :):).

Pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!!

 

DOSKONAŁY CIESLA Z KILKUDZIESIECIO - LETNIM DOŚWIADCZENIEM MA TERAZ WOLNY TERMIN I CHETNIE WYKONA WIĘŹBĘ DACHOWĄ

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA I OKOLICE, MARKI, NIEPORET, KĄTY, LEGIONOWO, CHOTOMÓW I INNE PEWNIE TEŻ

KONTAKT 504 009 293

SERDECZNIE POLECAM

U MNIE I U INNYCH FORUMOWICZÓW WYKONAŁ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY

CO MOŻNA ZOBACZYĆ W DZIENNIKU LUB NA ZYWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania na szybko słupki ogrodzeniowe okrągłe 12 szt. (po pomalowaniu nadają się do użycia - sami z nich zrobiliśmy ogrodzenie) oraz siatkę ogrodzeniową kilka(naście) metrów - siatka raczej nadaje się na ogrodzenie tymczasowe.

 

Cena symboliczna, odbiór od zaraz, Białołęka, okolice Zdziarskiej/Białołęckiej.

 

Poniżej zdjęcie (nie widać na nim całej siatki i wszystkich słupków).

 

http://www.goplast.com.pl/bs/slupki.jpg

 

Kontakt - 609419274.

 

Pozdrawiam,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja poszukuję dobrego fachowca do zrobienia podłóg z desek plus schody oczywiście. Zależało by mi na osobie raczej doświadczonej , która robi wolno ale dokładnie.Jeżeli ktoś może polecić mi swojego stolarza , proszę o wiadomość na PW. Praca w przyszłym roku , ale chciałbym już teraz nawiązać kontakt.Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...