Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś chce się pochwalić namiarami na atrakcyjne cenowo i sprawdzone źródło drewna kominkowego oraz brykietu? Będę zobowiązany. :D

 

Parę postów wcześniej była dyskusja na temat brykietu wraz z namiarami.

A jak grzebniesz jeszcze wcześniej to pisałem również o drewnie do kominka.

 

Ja brałam brykiet ostatnio z Legionowa, ul. Olszankowa 50, namiary znalazłam na forum, a firma jest też na Allegro. 12 zł za worek 25 kg. Ale jeszcze kominek nie podłączony, podobno mają przyjść jutro. W kozie spala się strasznie szybko, ale komin jest wielki i żadnej kontroli nad przepływem powietrza nie mam, póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał z usług Biura Handlowego firmy OKNOPLAST KRAKÓW, zlokalizowanego w Markach przy ul. Piłsudskiego 190?

Czy ktoś z Was współpracował z Panem Jarosławem Wróblewskim?

 

dajcie proszę znać - dostałem od nich bardzo ciekawą ofertę na okna i ciekaw jestem czy tylko jak taki wyjątkowy? ;)

 

no_kya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu a może niedzielne spotkanko np 2 grudnia :-? :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Pasuje :D :D :D

 

ja też jeżeli koło południa bo na 16 mam spotkanie z Mikołajem mojego dziecka

 

Można tzw obiadkowe czyli około 13, potem szybko robi się ciemno, czyli nawet jak zaplanujemy objazdówke to będzie ciemno :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonych malarzy z prawdziwego zdarzenia. Do pomalowania cały dom, do gładzi kilka newralgicznych ścian. Potrzebni są od zaraz. Niestety malarze, na których czekałem od pół roku wypięli się na mnie i mówią, że mogą wejść w lutym :evil: .

 

Sprawdzona ekipa od wykończeniówek wszelkiej maści:

p.Mariusz - 509 398 333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po 9 miesiacach oczekiwania i niezliczonych wizytach w "kochanej" gminie Bialoleka odebralem wczoraj WZ:-) Teraz mam nadzeieje ze juz pojdzie z gorki i na wiosne rozpoczne wymarzona inwestycje:-))))

 

Pozdrawiam serdecznie:-)

 

gratulacje teraz tylko PNB i sie zacznie

proponuje zacząć już zbierać inne dokumenty np media, mapa do celów projektowych itp. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś do ogrodzenia z 3 stron siatka i podmurówka a od frontu klinkier i sztachety lub pręty? może macie kogoś wartego polecenia?

 

ps 2 grudnia mam impreżke rodzinną :cry: więc nici ze spotkania

 

ogrodzenie robił pan Waldek z bratem 507 018 564. Super robota ale nie są najtańsi. Całe ogrodzenie 12 słupków plus śmietnik w dwa tygodnie z wykonaniem bardzo solidnego fundamentu. co do ceny trzeba indywidualnie negocjować. Dwa zlote za cegłę to minimum plus fundament. Gośc lubi troche pogadać ale robotę robi.

Przesła i bramę zamówiłem u Wisniowskiego - postawiłem na ocynk który trzeba bedzie jeszcze pomalować na wiosnę, przesła malowane proszkowo są dużo droższe. Jakoś nie mam przekonania do spawanych ogrodzeń z profili zawsze wychodzi rdza, dodatkowo cenowo też jest podobnie.

Co do sztachet z drewna, super się prezentują ale trzeba często malować a po kilku latach wymienić

Ale oczywiście to tylko moja opinia

 

Zdjecia w dzienniku :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje teraz tylko PNB i sie zacznie

proponuje zacząć już zbierać inne dokumenty np media, mapa do celów projektowych itp. :D :D :D

 

Witam,

 

A czy moglobys mnie pokierowac gdzie co mam zalatwic bede bardzo wdzieczny za wszelkie info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po 9 miesiacach oczekiwania i niezliczonych wizytach w "kochanej" gminie Bialoleka odebralem wczoraj WZ:-) Teraz mam nadzeieje ze juz pojdzie z gorki i na wiosne rozpoczne wymarzona inwestycje:-))))

 

Pozdrawiam serdecznie:-)

 

Gratulacje!

No to teraz.... Ale nie ma co podcinać skrzydeł. Pozwolenie na budowę to będzie chyba najłatwieszy okres przygotowań. A potem się zacznie :wink: .

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje teraz tylko PNB i sie zacznie

proponuje zacząć już zbierać inne dokumenty np media, mapa do celów projektowych itp. :D :D :D

 

Witam,

 

A czy moglobys mnie pokierowac gdzie co mam zalatwic bede bardzo wdzieczny za wszelkie info.

 

Pozdrawiam

 

Tu to jest bardzo ładnie opisane :

http://www.archon.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=54

 

O kłopotach pisz na bieząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to jest bardzo ładnie opisane :

http://www.archon.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=54

 

O kłopotach pisz na bieząco

 

Wielkie dzieki:-))

 

A jeszcze mam prośbę o podanie adresikow dla naszej gminy gdzie co mam zalatwic, np. odrolnienie itd.

 

Pozdrawiam i Wszystkiego najlepszego Wszystkim Andrzejom:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A jeszcze mam prośbę o podanie adresikow dla naszej gminy gdzie co mam zalatwic, np. odrolnienie itd.

Polecam http://www.bialoleka.waw.pl/ i wizytę w WOM na parterze, okienka 17, 18 i 19 - Geodezja i Architektura - tam panie wiedzą wszystko - sporo druczków ;) I obyś nie musiał chodzić na wyższe piętra... powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...