Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Wiecie może gdzie najlepiej nabyć tymczasowe drzwi wejściowe, takie na jedną zimę?

 

Mogę Ci oddać za darmo drzwi wewnętrzne (takie jak są w mieszkaniach) w środku duża dziura po wybitej szybie. Dziurę zaklejasz folią lub zabijasz dyktą etc (płyta OSB jest droga, szkoda kasy). Futrynę tymczasową robisz ze starych desek. Drzwi mocujesz na zawiasach (trzeba sobie zrobić samemu) do futryny i zamykasz na klamkę. Proste. Sam mam takie.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za porady odnośnie drzwi.

Zabiegany jestem trochę i za zbicie drzwi i zorganizwoanie materiałów też bym musiał trochę za usługę zapłacić.

Okazało się że drzwi musiałem zorganizować koniecznie w piątek przed południem (ekipa skarżyła się na przeciągi i nie chciałem żeby ich zupełnie wywiało). No i skończyło się na Casoramie - 300zł. Teraz żałuję że nie zapytałem się wcześniej...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam sprawdzonej ekipy do wykonania wylewek posadzkowych, położenia tynków wew mineralnych agregatem. Czy ktos mógłby mi kogoś polecić?

Jednocześnie chciałabym zasięgnąć waszej opinii w spr. okien, zastanamiam się nad profilami Gealan i Schuco, czy ktoś może takie ma i mógłby się wypowiedzieć na ich temat lub polecić inne sprawdzone? Zależy mi na dolidnych i energooszczędnych oknach?

Z góry dziękuję :)

 

http://foto.onet.pl/gxo19,02os0oks0wj0,u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

W związku z nieuchronnie zbliżającym się czasem wykańczania naszego domku (łącznie ze sobą... :lol: :lol: :lol: ) proszę forumowiczów o sprawdzone namiary na wszelkiej maści wykończeniowców, a w szczególności:

- glazurników,

- parkieciarzy,

- karton-gipsiarzy,

- malarzy,

- itp.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje w imieniu swoim, żony i dwumiesięcznego zarodka :D.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

W związku z nieuchronnie zbliżającym się czasem wykańczania naszego domku (łącznie ze sobą... :lol: :lol: :lol: ) proszę forumowiczów o sprawdzone namiary na wszelkiej maści wykończeniowców, a w szczególności:

- glazurników,

- parkieciarzy,

- karton-gipsiarzy,

- malarzy,

- itp.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje w imieniu swoim, żony i dwumiesięcznego zarodka :D.

Pozdrawiam,

 

Solidna ekipa od wszelkich wykończeniówek, a nwet więcej:

p. Mariusz 509 398 333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich - po raz pierwszy na tym forum

 

Czy moglibyście polecić kierownika budowy, który poprowadziłby budowę na Białołęce? Pilnie potrzebuje kogoś, kto nie tylko podpisze dziennik ale przede wszystkim będzie mógł i miał chęć doradzić, podpowiedzieć... będę bardzo wdzięczny za pomoc bo terminy mnie gonią;)

 

pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

i jeśli planujecie na podłoge GRES POLEROWANY LUB MAT prod.CHIŃSKIEJ w BARDZO DOBREJ CENIE np.50pln/m2 to też niedługo podeśle namiar

:wink: :wink: :wink: :wink:

Hej Paweł!

Układałeś może już ten gres?? I czy masz te namiary na ten towarek?? Interesuje mnie jaśniutki gres polerowany 50x50 lub 60x60 cm.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

i jeśli planujecie na podłoge GRES POLEROWANY LUB MAT prod.CHIŃSKIEJ w BARDZO DOBREJ CENIE np.50pln/m2 to też niedługo podeśle namiar

:wink: :wink: :wink: :wink:

Hej Paweł!

Układałeś może już ten gres?? I czy masz te namiary na ten towarek?? Interesuje mnie jaśniutki gres polerowany 50x50 lub 60x60 cm.

Pozdrawiam,

 

Przyłączam sie do zyczeń dla wszystkich i równiez prosił bym o namiary na ten GRESS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...