Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam

mam małe ogłoszonko

 

Karpiówka 3 ZAPAKOWANE ORGINALNE PALETY POZOSTAŁOŚĆ PO BUDOWIE , ok 101 luzem oraz 17 gąsiorów

KOLOR -MIEDZIANA ANGOBA, [szt./ paleta] 480 Ilość [szt./paczka 16

CENA DO uzgodnienia

http://www.allegro.pl/item354106136_karpiowka_wienerberger_koramic_angoba_miedziana.html

-stemple 201 sztuk http://www.allegro.pl/my_allegro.php?page=auctions&type=not_sold

-deska gr 5 cm szer 20 cm -ok 1,3 m3

 

ubikacja sosnowa zrobiona w X 07 http://www.allegro.pl/item357457121_ubikacja_kibel_szalet_ul_.html

 

odbiór MARKI tel 660 76 30 10

pzdr udanego odpoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo, bardzo, bardzo proszę o sprawdzonych ludzi do zrobienia tynków wewnętrznych (cementowo-wapiennych). Nasz tynkarz (polecany przez znajomych) jest strasznie NIEPOWAŻNY :evil: - umawiał się z nami (w styczniu) na zrobienie tynków, miał zacząć początek kwietnia. Niestety do dnia dzisiejszego "odciąga termin". Od trzech tygodni nie odbiera telefonów :evil: :evil: :evil: i niestety mimo zostawianych informacji na sekretarce, też się nie odzywa :evil: :evil: :evil: Jeśli możecie kogoś polecić.....bardzo proszę. Zdesperowani zachowaniem w/w znaleźliśmy następnych poleconych tynkarzy....ale niestety musimy na nich czekać trzy miesiące :(

Kurczę aleeeee jestem wściekła :evil: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić hurtownię elektryczną Mors przy Naddnieprzańskiej. Ostatnio kupowałem osprzęt(gniazdka włączniki) do całego domu. Kupowałem jedną z serii niemieckich Berkera. Jakież było moje zdziwienie jak usłyszałem ceny dokładnie o połowę niższe od tych na Bartyckiej. Polecam kontakt z Panem Jarosławem Kopeć tel 693 400 645.

 

Jeszcze jedno: fajny patent na zabezpieczenie silnika do bramy zewnętrznej(oprócz jakiś kłódek, klatek) po prostu pomalować obudowę silnika na kolor taki jak reszta bramy. Mój serwisant twierdzi, że jeszcze nikomu kto pomalował obudowę nie ukradziono silnika. Ważne nie traci się przy tym gwarancji.

 

Nie polecam firmy Serwis AB z Zielonki montującej bramy garażowe itp. Montują bramy niedbale(nie tylko u mnie) a potem wmawiają klientowi rózne historyjki o kiepskiej jakości produktów(u mnie brama pojedyńcza Normstahl Euroflair z silnikiem Ultra).

Serwisant z Normstahla poprawiał ich robotę przez kilka godzin. Swoją drogą polecam tego montażystę: Pan Dariusz tel 728 354 617. Facet jest naprawdę dokładny i wie co robi.

 

Dalej mam do sprzedania ok 70 elementów wentylacyjnych Silka. Wymiary 20x20x20 otwór fi 16 cm. Są nie używane stoją rozpakowane na palecie. Cena taka jak z przed dwóch lat(wtedy je kupowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pozbędę się następujących pozostałości po budowie - moze komuś coś sie przyda:

 

- 2 skrzydła bramy tymczasowej z desek calowych (z siatką i okuciami)

- kilkadzisiąt mb. siatki leśnej (1,5m) na tymczasowe ogrodzenie

- kibelek drewniany (1 rok)

- pompa ogrodowa - nówka (2 m-ce)

- trochę blatów do szalunków podmurówki (proste, czyste, nowe)

- paleta silki E24 (nierozpakowana)

- garaż blaszak (1 rok)

 

Odbiór własny: Kąty Węgierskie

 

Jak coś to proszę o info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam 9 paczek (3m3) styropianu Genderka (takiego na podłogi), dokładnie taki sam jak w linku:

 

http://allegro.pl/item359227084_styropian_eps_100_fs_20_podloga_z_transportem.html

 

grubość - 5 cm.

 

Może ktoś potrzebuje?

 

Cena za wszystko 350 PLN (czyli około 39 zł za paczkę, 116 zł za m3).

 

Mogę go dostarczyć w okolicy Białołęki/Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym sie przedstawić.

Otóż do tej pory udzielałem się na forum głównie w temacie pokryć dachowych i w temacie budownictwa energooszczędnego. Od trzech i pół roku ogłaszam się na forum w temacie POKRYCIA DACHOWE - WARSZAWA I OKOLICE w OGŁOSZENIACH DROBNYCH.

Przez ten czas pokrycie dachowe (czesto z wykonaniem) zakupiło u mnie wielu forumowiczów z okolic Warszawy i z całej Polski. Z opinii wystawionych przez nich wiem, że sa zadowoleni z obsługi, materiałów, ich cen i wykonawstwa.

Znaczny procent obsługiwanych forumowiczów wywodzi sie z grupy Piaseczyńskiej. W zwiazku z tym, że od 12.V.2008 roku zmieniłem miejsce pracy i z ulicy Puławskiej i przeniosłem się na ulicę Płochocińską 118 do firmy MINOX na Białołęce, chciałbym zaoferować wszystkim budującym z tej grupie swoje usługi w zakresie sprzedaży pokryć dachowych i równiez wszelkich innych materiałów budowlanych. Gwarantuje profesjonalną obsługę i zadowolenie :wink:

 

Pozdrawiam i zapraszam

<statek>

Sebastian Wardak

[email protected]

0-509 795 673

MINOX

ul. Płochocińska 118

http://www.minox.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...