Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Na Białołęce kręci się forumowy Kakaowy - uważajcie

http://forum.muratordom.pl/post2544733.htm#2544733

Uwaga na tego pana - jest to człowiek zupełnie niewiarygodny, bardzo wulgarny i niegrzeczny, uzależniający wydanie pozytywnej opinii na forum od zapłacenia mu pieniędzy w określonej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na Białołęce kręci się forumowy Kakaowy - uważajcie

http://forum.muratordom.pl/post2544733.htm#2544733

Uwaga na tego pana - jest to człowiek zupełnie niewiarygodny, bardzo wulgarny i niegrzeczny, uzależniający wydanie pozytywnej opinii na forum od zapłacenia mu pieniędzy w określonej kwocie.

 

Osoby zainteresowane współpracą z kakaowym odsyłam do lektury (ciężkiej) ww. linku. Co do kakaowego opinii o mnie - cóż, każdy może mieć swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Budowniczowie :D ,

 

Mamy nadzieję ruszyć z budową w połowie lipca w Józefowie za Michałowem Grabiną. Czy możecie podzielić się namiarami gdzie w okolicy w dobrej cenie można nabyć:

- silikaty

- dobre drewno impregnowane ciśnieniowo na więźbę

oraz

- czy ktoś z Was zdecydował się na cokoły z piaskowca lub innego kamienia - jak to się sprawuje?

- czy ktoś stosował bloczki ISOMUR?

 

Planujemy zamontować rolety zewnętrzne - z ukrytymi kasetami pod lub w nadprożach - czy ktoś z Was przerababiał ten temat?

Czy ktoś z Was zastosował nadproża do rolet zewn lub system BeClever?

 

Pozdrawiam,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o namiar na sprawdzoną ekipę do wykonania tynków zewnętrznych i podbitki.

Jak na razie dostałam 2 namiary z forum i obaj panowie nie okazali się na tyle dobrze wychowani, żeby chociaż telefonicznie powiedzieć, że mają nas gdzieś :evil: :evil: :evil:

 

Ekipa zaczyna u mnie podbitke. Jak bedzie dobrze to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o namiar na sprawdzoną ekipę do wykonania tynków zewnętrznych i podbitki.

Jak na razie dostałam 2 namiary z forum i obaj panowie nie okazali się na tyle dobrze wychowani, żeby chociaż telefonicznie powiedzieć, że mają nas gdzieś :evil: :evil: :evil:

 

Ekipa zaczyna u mnie podbitke. Jak bedzie dobrze to dam znac.

 

Ok. Dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jakie są przybliżone koszta wyrownanie terenu działki?

 

Koszty zależne od ceny i operatywności koparkowego czyli 80-120 zł / godz, na działkę potrzeba około 5-8 godz, chyba żę umowa o pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jest piasek na zbyciu tanio, taki do zasypania fundamentów lub podniesienia terenu. Pan Andrzej szuka miejsca zrzutu :wink: :lol: :lol: .

 

Uwaga ktoś dzwonił do pana Andrzeja z zastrzeżonego numeru, Pan Andrzej nie mógł rozmawiać i miał oddzwonić ale hm nie ma jak :-? :-? :-? :-? , prosi o ponowny kontakt, (miał być prawdopodobnie piasek do zasypywania fundamentów).

 

(ach te zastrzeżone numery same problemy :-? :-? :-? :-? :wink: :wink: :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jakie są przybliżone koszta wyrownanie terenu działki?

 

Koszty zależne od ceny i operatywności koparkowego czyli 80-120 zł / godz, na działkę potrzeba około 5-8 godz, chyba żę umowa o pracę.

 

a jesteś w stanie mi kogoś polecić?

 

Pan Mariusz robił za rozsądną cenę i dobrze ale nie wiem jak teraz, wiem ze ja miałem problem z umówieniem się robił duze inwestycje,

z tarchomina pan Waldek, drogi ale robi dobrze i nie na pałę - pyta inwestora, ma także małą koparkę wjedzie wszędzie,

czasami ekipy jak przyjezdzają robić np przyłącza robia dodatkowe prace sprzętem

:wink: :wink: oczywiście cena konkurencyjna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Mariusz robił za rozsądną cenę i dobrze ale nie wiem jak teraz, wiem ze ja miałem problem z umówieniem się robił duze inwestycje,

z tarchomina pan Waldek, drogi ale robi dobrze i nie na pałę - pyta inwestora, ma także małą koparkę wjedzie wszędzie,

czasami ekipy jak przyjezdzają robić np przyłącza robia dodatkowe prace sprzętem

:wink: :wink: oczywiście cena konkurencyjna :wink:

 

w takim razie czy możesz przesłać mi na priv kontakty do tych Panów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o namiar na sprawdzoną ekipę do wykonania tynków zewnętrznych i podbitki.

Jak na razie dostałam 2 namiary z forum i obaj panowie nie okazali się na tyle dobrze wychowani, żeby chociaż telefonicznie powiedzieć, że mają nas gdzieś :evil: :evil: :evil:

 

Ekipa zaczyna u mnie podbitke. Jak bedzie dobrze to dam znac.

 

Ok. Dzięki :lol:

Polecam super ekipe od podbitki. U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszlo tanio.

Polecam

Mona sie powolac na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245 :D :D [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Mariusz robił za rozsądną cenę i dobrze ale nie wiem jak teraz, wiem ze ja miałem problem z umówieniem się robił duze inwestycje,

z tarchomina pan Waldek, drogi ale robi dobrze i nie na pałę - pyta inwestora, ma także małą koparkę wjedzie wszędzie,

czasami ekipy jak przyjezdzają robić np przyłącza robia dodatkowe prace sprzętem

:wink: :wink: oczywiście cena konkurencyjna :wink:

 

w takim razie czy możesz przesłać mi na priv kontakty do tych Panów?

 

Poszło na prv przepraszam zę tak długo :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

witam wszystkich po dłuuuugiej nieobecności na forum.

Dom już stoi. Wykończeniówka posuwa sie wartko do przodu :-)

Potrzebuję jednak namiarów na cieślę, który wykona mi więźbę nad szopką (4x6m) pod dach. Cieśla, który robił u nas już jest niedostępny :-(

 

Pilne!!! :oops: Z góry dziękuję !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich budujących.

Po ostatniej rejteradzie mojego tynkarza, który na dwa dni przed umówionym terminem wejścia na budynek „się rozmyślił” znalazłem nową ekipę od tynków. Nauczony jednak doświadczeniem proszę o pomoc w zweryfikowaniu wykonawcy

 

„Maxgips”

Monika i Sławomir Walczewski

ul. Modzelewskiego 81/52

Warszawa

NIP-521-2151-226

 

Może ktoś coś wie o firmie i jakości świadczonych przez nią usług i będzie chciał się podzielić doświadczeniami. Nie ukrywam że nie chcę po raz kolejny zbędnie tracić nerwów.

Podobno działał na Białołece.

Jeżeli uda sie podać szczegóły na priv. będe zobowiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...