Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam rozdzielnię budowlaną kompletną z bezpiecznikami.

 

Używana u nas na budowie przez rok czasu.

Zabezpiecznienie:

bezpiecznik trójfazowy C25

bezpiecznik jednofazowy C16

 

- gniazdo 220V

- gniazdo trójfazowe 16A

- gniazdo trójfazowe 32A klapka w tym gnieździe nie wytrzymała budowy :lol:

 

Ponieważ nie jestem pewien czy rozdzielnia jest hermetyczna my mieliśmy ją zrobioną w srodku blaszaka. Dla bezpieczeństwa przydaloby sie wykonać dla niej jakąś budkę co by jej nie zmoczyło w czasie deszczu.

 

Odbiór osobisty Warszawa Białołęka

Cena symboliczna 50zł

A oto i ona :lol:

 

http://img396.imageshack.us/img396/8899/dsc03503cd6.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wodę to faktycznie nie wypowiadam się bo na szczęście złożyliśmy się z sąsiadami i mam wodociąg bo z tego co wiem i obserwuję wode u siebie na działce z płytkiego odwiertu to jest fatalana i ledwo sie nadaje do podlewania działki. Był na ten temat wiele wątków na forum zieolonej białołęki np. ten:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36264&w=68535434&a=68535434

 

Generalnie z wodą ze studni kiepsko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wodę miejską. Mam też studnię (14-16 metrów, nie pamiętam) na abisynkę, którą wierciłem dawno temu, gdy nie miałem studni, ani domu tylko działkę. Do podlewania roslin woda się nadaje, do picia oczywiście nie, bowiem jest żółta. I z tego co wiem, to na całej Białołęce woda wiercona się nie nadaje nawet do prania, trzeba montować filtry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wodę miejską. Mam też studnię (14-16 metrów, nie pamiętam) na abisynkę, którą wierciłem dawno temu, gdy nie miałem studni, ani domu tylko działkę. Do podlewania roslin woda się nadaje, do picia oczywiście nie, bowiem jest żółta. I z tego co wiem, to na całej Białołęce woda wiercona się nie nadaje nawet do prania, trzeba montować filtry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanko o bramy garażowe Wiśniowski. Macie na miary na jakąś firmę która takowe instaluje i jest godna polecenia? Chciałbym na etapie stanu surowego uzgodnić z nimi otwór bramowy żeby potem nie dopłacać za niestandardowe wymiary.

 

Pozdrawiam

 

Sąsiedzie w okolicy jest pełno punktów w których sprzedają Wiśniowskiego, my bralismy w firmie BERLUX na ul.Cieślewskich http://berlux.pl/ bezproblemowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już mam HDSa - znalazł się blisko mnie - zaraz za skrzyżowaniem Płochocińska / Kobiałka po prawej jadąc w kierunku Zegrza, to teraz poszukuję płyt OSB albo blachy na obicie mojego barakowozu - wszak nie jest on już pierwszej młodości i potrzebuje wsparcia przed zimą. Oczywiście z racji cięcia kosztów celuję w używane, byleby towar był w sensownym stanie.

 

Pozrdo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni!

 

Czy mogę się uśmiechnąć do Was o namiary na sprawdzonego hydraulika? Lub czy dałoby radę wypożyczyć speca na dosłownie chwilkę?

 

Muszę na dniach zrobić wyprowadzenie pod kanalizę. Moje chłopaki z ekipy chcą to zrobić samemu - dobrzy są - ale jakoś wolę hydraulika.

 

dzięki

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chłopcy z ekipy chcą to zrobić samemu- zdecydowanie byłbym z tego zadowolony i pozwolił im to robić. Pan hydraulik przyjedzie na 1 godzinę ( z 2 pomocnikami ) i zainkasuje co najmniej 400 zł. A robota jest trywialnie prosta i nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności.Trzeba tylko ekipie kupić konieczne rury i kształtki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam ekipy do wykonania stanu surowego. budowa w Stanisławowie Pierwszym.

Rozpoczęcie budowy - koniec października. prosty dom z poddaszem, całość ok. 140m2, dwuspadowy dach.

 

potrzebuję również speca który podciągnie mi prąd budowlany, oraz studniarza.

będę bardzo wdzięczny za namiary na priv

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chłopcy z ekipy chcą to zrobić samemu- zdecydowanie byłbym z tego zadowolony i pozwolił im to robić. Pan hydraulik przyjedzie na 1 godzinę ( z 2 pomocnikami ) i zainkasuje co najmniej 400 zł. A robota jest trywialnie prosta i nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności.Trzeba tylko ekipie kupić konieczne rury i kształtki.

 

popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chłopcy z ekipy chcą to zrobić samemu- zdecydowanie byłbym z tego zadowolony i pozwolił im to robić. Pan hydraulik przyjedzie na 1 godzinę ( z 2 pomocnikami ) i zainkasuje co najmniej 400 zł. A robota jest trywialnie prosta i nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności.Trzeba tylko ekipie kupić konieczne rury i kształtki.

 

Dziękuję za radę - to może jadnak dać im się wykazać?

 

Rozumiem, że przy stanie zero trzeba pozostawić przepusty na:

- piony kanalizacyjne

- rurę doprowdzającą ścieki do przydom. oczyszczalni ścieków

- kolektor do pompy ciepła

- przyszłe przyłącze wodociągowe

- przyłącze do wody ze studni

- rurę doprowadzającą powietrze do kominka

- przyłącze prądu (łącze ziemne)

 

Czy coś pominęłam?

Pozdrawiam,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...