Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam pytanie. zeby złozyć wniosek o mozliwosc techniczna przylacza wod-kan musze dołaczyć:

 

mapą sytuacyjno - wysokościową do celów projektowych z naniesionym uzbrojeniem podziemnym , którą należy nabyć w Składnicy Map w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 28.

 

pytanie jest najstepujace - czy taka sama mape musze dolaczyć do wniosku o energie i gaz? czyli czy mam sobie kupic 3 sztuki czy do kazdego wniosku musze dolaczac inna mape?

 

pomocy :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie dobra myśl :-))))

 

Z tego co ja skladalem to robilem kopie map, takze wszedzie szlo ksero, po co placisc za iles tam map, a moze masz jakas co mozna wykorzystac :):):). Zreszta zawsze podaja jaka mape wymagaja, chociaz ktos mowil o orygnale a dalem ksero i bylo ok.

 

(przepraszam za brak polskich literek- niestety podroze:):):))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Gdzie kupić niewielką ilość desek do deskowania ok. 1,5 m3. Chodzi o to zeby byly ładne. Ostatnio jak wziąłem z Minoxu to się zawiodłem.

 

Pozdrawiam

 

Witam sąsiada, deski braliśmy ze składu drewna na Głębockiej 68 tel. 675-38-55, jak było potrzeba to przywozili nawet 0,5m3.

Jak masz czas to pojedziesz i sam sobie deski wybierzesz, jakie bedą Ci pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie proszę jakie wybrac parapety zewnętrzne i oczywiście gdzie najlepiej kupić

 

Zajrzyj na tą stronę http://www.pietrucha.com.pl/serwis.php?lan=0&id=25 , my u nich zamówiliśmy parapety. Za kilka dni mają być do odbioru, czekaliśmy na nie 5 tygodni ponieważ mieliśmy nietypowy kolor.

Można u nich zamówić całe sztangi 6 metrowe i samemu sobie przyciąć, albo złożyć zamówienie na konkretne wymiary.

 

Z tego co się orientowaliśmy to mają w miarę atrakcyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki.

czy nie załamuje was coraz gorszy dojazd do centrum z tej naszej białołęki czy Nowodworów. Od kilku dni pobijam rekordy stania w korkach i dojazd w godzinę to juz historia z ubiegłego roku. Jestem lekko załamana i zaczelam sie zastanawiać czy to jednak dobry pomysł budować dom w tej lokalizacji

 

z drugiej strony w centrum dzialki sobie nie kupie.... bo i nie ma takich na sprzedaż i raczej mnie nie stać. i tak ta na nowodworach kosztowała krocie

 

ech - tez macie czasem takie mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. czy nie załamuje was coraz gorszy dojazd do centrum z tej naszej białołęki

Załamuje... załamuje... ale spokojnie, bedzie jeszcze gorzej jak rozpoczną remont "Grota", a most Pólnocny to chyba dopiero po Euro2012 powstanie... :o

Nie dawaj się złym myslom, aby do wakacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy budujący na Tarchominie:)

 

Poszukuję kontaktu z KRIS19. Budował on projekt Dom pod sekwoją, do którego my też się przymierzamy.

 

Chętnie obejrzelibyśmy go z zewnątrz i wewnątrz ale niestety nie znaleźliśmy nikogo oprócz w/w z gotowym domem.

 

Na priva Kris nie odpowiada, tutaj też już żadko zagląda.

 

Czy ktoś z Was nie ma do niego jakiegoś telefonu?

 

Będę wdzięczna za pomoc :)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam "wspólników" z okolic Warszawy (lub okolic)/Piaseczna/Góry Kalwarii do zakupu w grudniu Porothermu w dobrej cenie. Moga to być oferty na kilka palet (tak by wypełnic cały transport) jak również zakupy na cały dom - kilkadziesiąt palet. Ja kupuje ok 65 palet (25-tki i 11,5). Nie ma żadnych ogranczeń co do rodzaju Porothermu (może być 8; 11,5; 25; 30; 38; 44; itd). Chodzi tylko by była to pełna paleta.

Teraz zaczną się promcje i obnizone ceny. Już ceny porothermu spadły o ok 50gr/szt w stosunku do początku paździrnika. W marcu ceny napewno podskoczą bo zacznie się sezon budowlany i każdy ruszy na zakupy, więc naturalną rzeczą będzie podniesienie cen w stosunku do tych co będą ok połowy grudnia, kiedy jest zupełnie martwy sezon - a jak jeszcze trochę śnieżek popruszy, a tak zapowiadają... :D to tym bardziej sprzedaż stanie. Różnica w cenie między grudniem a marcem wyniesie nie mneij niż 1zł/szt (to taka moja prognoza)

Zasada jest taka, że teraz (tzn w grudniu) się kupuje a odbiór np. w marcu (sprzedawcy się na to zgadzają), gdy zacznie się rzeczywista budowa. Poza tym jak się ktos jeszcze dołaczy z zakupem na cały dom to można uzyskac jeszcze lepsza cene.

 

Jeżeli ktoś już sie nosi z takim zakupem to ja chętnie się przyłącze.

 

W jedności siła!!! :D :D :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. czy nie załamuje was coraz gorszy dojazd do centrum z tej naszej białołęki

Załamuje... załamuje... ale spokojnie, bedzie jeszcze gorzej jak rozpoczną remont "Grota", a most Pólnocny to chyba dopiero po Euro2012 powstanie... :o

Nie dawaj się złym myslom, aby do wakacji :D

 

Korki są zawsze jak policja stoi na Modlińskiej i pilnuje pasa dla autobusów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Modlińska przy Obrazkowej zwężona do dwóch pasów, rondo przy komisariacie policji być może nawet całkowicie zlikwidowane, remont wiaduktów Modlińskiej nad kanałem Żerańskim. A na dokładkę modernizacja Trasy Toruńskiej....."

 

 

Cały artykuł w Echu Białołęckim i tu http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/echo/echo/B-2008-11_21-1

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. czy nie załamuje was coraz gorszy dojazd do centrum z tej naszej białołęki

Załamuje... załamuje... ale spokojnie, bedzie jeszcze gorzej jak rozpoczną remont "Grota", a most Pólnocny to chyba dopiero po Euro2012 powstanie... :o

Nie dawaj się złym myslom, aby do wakacji :D

 

Korki są zawsze jak policja stoi na Modlińskiej i pilnuje pasa dla autobusów ...

 

Ale wtedy jade ponizej godziny komunikacją miejska :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że odkąd jezdzę autobusem, a potem tramwajem, a ne muszę stac w tym cholernym korku to bardzo się cieszę! Fakt czasami i buspas blokują gamonie... Nie mogę pojąc tego dlaczego mimo wszystko tyle samochodów pcha się do tego centrum????!!!!! Przecież tam możńa dojechać normalnie komunikacją...

IMHO powinno się wybudować jakiś wielki parking typu Park&Ride na wlocie do Wwy i stąd juz ludzie powinni się przesiadac na komunikację! Po cholerę pchać się do tego centrum swoim autem! ja dziękuję za to, ze nie muszę! Oczywiście marzeniem byłoby gdyby jednak metro miało odnogę na Białołece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...