Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu,

 

nie ma mowy o żadnym wpraszaniu.

Od momentu zgłoszenia Akcesu jesteś z Rodziną Zobowiązana do Stawiennictwa pod groźbą ekstradycji do grupy warszawskiej :wink:

 

Nie widziałem protokołu z głosowań, ale wygrywa opcja sobota 21/05 do wyboru albo Dziki na Białołece albo Klepisko nad Zegrzem albo Grill u Kogoś na Działce........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

nie ma mowy o żadnym wpraszaniu.

Od momentu zgłoszenia Akcesu jesteś z Rodziną Zobowiązana do Stawiennictwa pod groźbą ekstradycji do grupy warszawskiej :wink:

 

To mi się podoba :lol: :lol: chociaż tam też fajni ludzie są więc może tak nie gróźmy .... bo się nasi wykruszą ....

 

B-T górą !!!

 

Co do obrazka - to ja też klikam i klikam ... i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17-a wydaje się późno jak na początek grila.

 

Hmmm, może to po to abyśmy się nie zasiedzieli :wink:

 

Swoją drogą jeśli z dziećmi to chyba rzeczywiście lepiej troszkę wcześniej (16.00 ?)

 

Pomysł Willego z tym laskiem obok Carefoura jest moim zdaniem OK - dzieciaki będą miały się czym zająć ...

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to już datę ustaliliście. Szkoda że nie 14.05. Ale cóż trzeba sie będzie dostosować, bo mnie jeszcze wypiszecie z grupy :wink:

Jesli chodzi o miejsce to jestem jak najbardziej za. Dotuptamy sobie na piechotkę :lol: Godzina też może być. Akurat skończę szkołę to sie trochę spóźnimy. Po Waszych wypowiedziach wnioskuję, że może być nas spora grupka tym razem. Oby tylko pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17-a wydaje się późno jak na początek grila.

 

Hmmm, może to po to abyśmy się nie zasiedzieli :wink:

 

Swoją drogą jeśli z dziećmi to chyba rzeczywiście lepiej troszkę wcześniej (16.00 ?)

 

Pomysł Willego z tym laskiem obok Carefoura jest moim zdaniem OK - dzieciaki będą miały się czym zająć ...

 

J

 

JA TEŻ SIĘ PISZĘ NA LASEK BRÓDNOWSKI!

ostatnio rzadko zaglądam, bo sezon w pełni

ale jestem z Wami sercem i duchem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...