Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam to ja rowniez poprosze o namiar na piasek kwarcowy, lub tez tzw leśny kopalniak do tynkow, pozdrawiam i z góry dziękuję

 

Patka kopalniak to na podkład, do zacierania kwarcowy - jest biały i baaaaardzo drobny.

Także, prawie że dowolny do tynków i do zacierania tylko kwarcowy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje namiarow na polecanego i dobrego projektanta oraz instalatora instalacji grzewczej i wodnej. Chodzi o grzenie podlogowe, grzejniki na scianach ale takze grzejniki podlogowe. Szukałem już na forum ale nie moge znalezc. Prosba o jakiej namiary. Wiem na stronce 107 sa namiary i super ale nie moge tam zidentyfikowac kogos takiego kto moglby mi pomoc w wyzej wymienionych pracach.

 

pzdr,

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje namiarow na polecanego i dobrego projektanta oraz instalatora instalacji grzewczej i wodnej. Chodzi o grzenie podlogowe, grzejniki na scianach ale takze grzejniki podlogowe. Szukałem już na forum ale nie moge znalezc. Prosba o jakiej namiary. Wiem na stronce 107 sa namiary i super ale nie moge tam zidentyfikowac kogos takiego kto moglby mi pomoc w wyzej wymienionych pracach.

 

pzdr,

 

Leszek

 

Podłączam się pod pytanie przedmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli poszukujesz wykonawców na "już" to napewno nie beda to sprawdzeni bo takich to umawia sie jeszcze na kilka miesiecy w przód i mają robote z polecen porzednich klientów, chyba ze ktoś im wypadl z terminu.Lepiej poczekac dłuzej a wziać sprawdzonych ludzi niż z przypadku.
zgadza sie uwaga na firmy szybki remont itp lepiej poczekac zobaczyc robote i nie szukac jak najtaniej tylko dobrych pozdrawiam co do hydraulika to 600-947-408 nr2 501710359 nr3 603-697-267 nr 4 501-610-488 robilem po nich roboty bardzo solidni pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie skończył 2 tyg. temu Waldemar Kużma tel. 601-208-018, Osoba o b. dużej kulturze, z ekipy jestem zadowolony (ładnie, równo, elegancko wysprzątane) Obowiązkowo zawiera umowę, cenę ustaliłem z góry (niektóre ekipy po robocie podają cenę i się okazuje, że wykusz liczą inaczej, okna inaczej i wychodzi zupełnie inna cena niż oczekiwana). Z czystym sumieniem (jak na razie, zobaczymy, jak tynki się będą sprawować :-) polecam P. Kuźmę.

 

Fakt, ekipa robi nieźle - oglądałem, ale przestrzegam przed rozliczeniami z p.Kuźmą. U nas, po wizycie na budowie, cena podskoczyła z podanych przez telefon 28 na 30zł i do tego doszły różne "mnożniki" za podciągi itp. ( z czym do tej pory się nie spotkałem ) mimo ze ściany były podobno "idealne". Jak powiedziane wyżej - należy obowiązkowo zawierać umowę. My nie chcieliśmy pakować się w takie dziwne układy - "dzięki" p. Kuźmie straciliśmy tylko czas.

 

Tak więc pilnie poszukujemy super gipsiarzy - takich którzy potrafią otynkować łukowe schody wachlarzowe...

 

Dziękuję też szanownym Forumowiczom za namiary na polecanego tu kilkakrotnie elektryka p.Piotra Modzelewskiego - jeszcze nie skończyli więc polecał będę po robocie ale póki co współpraca i podejście ekipy - świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ten piasek lesny, to ekipa ktora ma robic u mnie tynki robila je wlasnie na piasku lesnym i wygladaly jak gipsowe bardzo rowniutkie- tu sie nie znam czy zaciagali sciane jakims mleczkiem czy nie ale byly tynki sliczne. a do dyspozycji na ostatnia warstwe mieli piasek lesny chyba jeszcze drobniejszy lub tak samo drobny jak kwarcowy stad sie pytam. niestety tam skad brali ten piach juz kopalnia jest zamknieta i dla tego szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...