Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Skoro masz dom w fazie wykończenia to może podzielisz się namiarami na dobre ekipy do poprzednich faz budowy

 

Ostatnio w tej grupie wszyscy tylko chcą brać, a nikt nic nie daje od siebie

A takich przykładów jak Eugeniusz, któy wypisał namiary na wszystkie ekipy, z któych był zadowolony szukać można ze świeczką

 

P.S. Nie malowałem jeszcze - dopiero zamykam dom, jak tylko będę miał stan tzw. "pod klucz" to podzielę się swoimi namiarami na ekipy, z których byłem zadowolony (murarze, hydraulik, tynkarze, wylewki, elektryk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się podzielę, choć z tak małą ilością wpisów mogę nie wydawać się bardzo wiarygodna :wink: Zresztą prawie wszystkie namiary brałam z tego forum, więc rzecz jest do sprawdzenia :)

Elektryk - wielokrotnie polecany Piotr Modzelewski, tel. 602835207

Hydraulik - Andrzej Matusik, tel. 502358661

Koparkowy - Jacek Grabik, tel. 607321450

piach, ziemia, kręgi betonowe - p. Koperski, tel. 601357006

Tynki zewnętrzne, ocieplenie - p. Andrzej, tel. 694095969

To tyle jeśli chodzi o bezproblemową współpracę. Wszyscy panowie są świetnymi fachowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gościnnie chciałbym Państwu zaoferować styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed "firmą" BRAMAR z Jabłonnej - "wykonują" elementy kute czyli barierki itd - właściciel bardzo życzliwy i otawrty na wszelkie wykonanie do momentu wpłacenia zaliczki a potem ...................., przed montażem żąda pełnej zapłaty, jak sie okazuje ze barierka odbiega od zamówienia stwierdza że tego i tamtego nie dało się zrobić, przy montażu uszkadzają wszystko co da sie uszkodzić, potrzebuja np pojemnik na wodę wysypali śmieci i nie posprzątali "przecież to tylko śmieci", barierka różnej grubości, wyciął fragment do naprawy, po kolejnym telefonie stwierdza że się nieda tego zrobić i nie wykona tego - czyli zostaję bez fragmentu barierki. amen :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Nie polecam.

Jeśli jest tu ktoś, kto umówił się na prace za 1 tydzień, 2 tygodnie... niech nastawi się na wykonanie robót na wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

tym razem nie w sprawach budowlanych. Czy ktoś z Was prowadzi biuro rachunkowe? Poszukuję pilnie do prowadzenia książki przychodów... Wolę zapłacić komuś znajomemu.

 

pozdrawiam

Kamila

 

Polecam http://www.fractum.pl/.

 

Jak się będziesz pytała o szczegóły, wspomnij, że info masz z BSR Polska, może coś utargujesz :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Nie polecam.

Jeśli jest tu ktoś, kto umówił się na prace za 1 tydzień, 2 tygodnie... niech nastawi się na wykonanie robót na wiosnę...

Odradzam stanowczo, zwłaszcza do ociepleń. Nie tylko z w/w powodów ale partactwa. Zero dokładności, nie kleją paroizolacji nawet w łazienkach, choć twierdzą, że to robią: oszustwo. Widać przez forum dostali za dużo zleceń. Tynki w lecie robili ładnie, ale to inna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...