Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

 

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

 

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem lub za pomocą uchwytów w górnej części używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

 

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

 

Witam,

Barak dla ekipy budowlanej sprzedany. Pozostał barak - magazynek na narzędzia - cena 400 zł.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja brałem krzaki z dwóch szkółek w okolicach wołomina:

 

http://www.sienicki.pl/index1.php?lang=pl

 

oraz

 

http://www.chacinskamajdan.republika.pl/

 

Generalnie warto wysłać do wyceny do szkółek w ramach

 

http://www.zszp.pl/index.php?dnr=3&pnr=2

 

tam znajdziesz szkółki, przeważnie jak pojedziesz z ogrodnikiem/projektantem są szczególne upusty :):), jednemu z forumowiczów przywozili z Ciechanowa i sie opłacało.

 

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, niedługo (lato 2010) zaczynam budowę na Dąbrówce Grzybowskiej granica z Płudami. W sumie piszę się przywitać. Mam też pytanie - czy możecie polecić jakieś niedrogie i elastyczne z dostawiami miejsce skąd wezmę stal zbrojeniową? Cegły wziąłem z ZAKPOLU w Nieporęcie, ale na druty nie mieli za dobrej ceny niestety. A i jeszcze - sąd beton zamawialiście w okolicy

 

Jeszcze jedno pytanie, projekt mam indywidualny i dość nowoczesny (w każdym razie nie dworkowy, płaski dach, minimalistyczny styl) Czy znacie przpadki żeby gmina marudziła z pozwoleniami na budowę na podstawie przepisu "Dom ma być podobny do domów w okolicy". Większość ma dachy spadziste i formę neo/post gargamelową, ale nie ma wymogu spadzistego dachu w planie zagospodarowania przestrzennego.

 

dzięki,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

 

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

 

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem lub za pomocą uchwytów w górnej części używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

 

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Na wywóz szamba nie mam umowy , zamawiam z dnia na dzien na telefon z firmy ”ABIS” place 170zl za 10m3 , nie narzekam zawsze terminowo z dokladnoscia do pol godziny przyjezdzaja na umowiona godzine. Natomiast na śmieci podpisalem z MPO , place 51,36 zl za pojemnik 240 l. wywoz co 2 tygodnie.

ja aktulanie też dzwonię do ABIS, bez zarzutu, ale widzę że pojawiła się konkurencja po 160zł ASEN-TIM - jeszcze nie testowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

 

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

 

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem lub za pomocą uchwytów w górnej części używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

 

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

 

Link do allegro: http://www.allegro.pl/item993068294_..._kontener.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Polecam wykonawców do stanu surowego , wielokrotnie polecaną na forum ekipę p. Mirka Gencel 502711910 . Naprawdę solidni i godni zaufania.

Polecam także elektryka Piotra 602835207 i hydraulika Stanisława 501123910. To jedyni fachowcy z całego przedsięwzięcia których z czystym sumieniem polecam na forum.

Nie polecam ludzi od wylewek Adam 664789891 i Basia 511625098 - mimo wielu dobrych opinii okazali się nieuczciwi.Od momentu gdy okazało się że wylewka w garażu nie ma skosu po prostu wszelkimi sposobami próbują uniknąć konsekwencji. W kolejnych postach napiszę o dekarzach - sprawa jeszcze nie zakończona , też są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ludzi od wylewek Adam 664789891 i Basia 511625098 - mimo wielu dobrych opinii okazali się nieuczciwi.

A to dlatego nie mogę się do nich dodzwonić i doprosić o poprawki. Telefon 511625098 nie odpowiada. Drugi jaki posiadam 664816299 również.

 

Mam do sprzedania nadwyżkę wełny mineralnej ISOVER Super-mata w grubościach 180mm i 50mm. Współczynnik przewodzenia ciepła [W/m*K]: λD = 0,033

ISOVER Super-Mata 180mm 30 rolek (104,4 m2)

ISOVER Super-Mata 50mm 9 rolek (102,6 m2)

 

Na terenie Białołęki jestem w stanie załatwić transport na plac budowy. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 783 327 349.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...