Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Też zgłosiłem, ale nadala nie mam odpowiedzi, w gminie w systemie też nie mają - jak błogo żyć w nieświadomości :):):):)

podali mi jakieś stawki za m2 przez telefon, ale po złożeniu dokumentów kazali czekać cierpliwie na naliczenie podatków nawet i ponad 6 miesięcy... nie ma się co spieszyć więc... ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

podali mi jakieś stawki za m2 przez telefon, ale po złożeniu dokumentów kazali czekać cierpliwie na naliczenie podatków nawet i ponad 6 miesięcy... nie ma się co spieszyć więc... ;) :)

 

Podatek za 2010 r.:

Grunt 1.000,00 m2 - 390 zł

budynek 171 m2 - 111 zł

Łacznie za cały 2010 r. 501 zł

 

Stawki są stałe, możecie sobie przemnozyć przez pow. gruntu i pow budynku (inne są dla budynku - 0,65 zł/m2, inne dla gruntu - 0,39 zł/m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

po sąsiedzku zapraszam na zakupy..

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?160402-Sprzedam-stemple-cegły-klinkierowe-przyczepa-okolice-Legionowa

 

jesli mogę jeszcze coś doradzić- to polecam skłąd budowlany ZAKPOL- a zwłaszcza dział "dachowy"- Pan Dariusz z bardzo profesjonalnym poejściem, duzo dobrych rad, fajna ekipa wykonująca, ceny na niezłym poziomie- porównywałam w kilku okolicznych firmach i dla mnie Zakpol wypadł najlepiej. Bardzo zadowolona jestem z obsługi i wykonania dachu. Firma mieści sie w Nieporęcie.

 

Ekipa górali wykonujących więźbę- szybko sprawnie, fachowo-robota paliła im sie w rękach. Namiary na góali- dla zianteresowanych prosze o kontakt PW

 

Jestem tez po wstepnej rozmowie z elektrykiem z Legionowa- na razie wypada bardzo sensownie- jak wykona prace to dam znać- jak na razie zapwiada się na pozytyw..tfutfutfu..nie zapeszać;)

 

okna PCV Oknoplus- przedstawiciel w Warszawa- Ursus, ul Wojciechowskiego firma OLMAR- p.Ilczuk.Swetnie doradza, opowiada o wszstkich opcjach i przedstawia szeroka gamę dodatków do wyboru- bez wciskania na siłę. Święta cierpliwośc do klientów :) , szybko odpowiada na maile, swoje rady opiera na wielonetnim doświadczeniu w sprawach okien. W razie czego powoływac się na Monikę budującą w okolicach Legionowa:) ja zamawiam u Niego. Namiary miałąm też z polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do odsprzedania 3 rolki papy asfaltowej, zgrzewalnej (za 150 zł):

ICOPAL - HYDROBIT V60 S35

(podkładowa, na welonie z włókien szklanych)

 

Tutaj jest po 85 zł / rolka: link

 

Do odbioru przy Ruskowym Brodzie.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na priva.

 

zlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nasz dom juz odebrany w PiNB, polecic moge do ocieplenia zewnetrznego+ tynk , glazura, gresy i inne wiele innych robót wykonczeniowych z zewnatrz i wewnatrz pana Mariusza tel. 509 398 333. Wykonawce tego polecono mi rowniez tutaj jakies 3 lata temu , czasu troche minęlo wiec odświeżam dane pana Mariusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam , czy ktos spotkał sie z sytuacją ze działka lezy przy drodze ktora ma status drogi wewnetrznej i jej wlascicielem jest miasto stoleczne , w zwiazku z tym przy wystepowaniu o pozwolenie na budowe wymagana jest zgoda sluzebnosci tej drogi w celu dostepu do drogi ktora ma status drogi publicznej i wiaze sie to z placeniem podatku w skali roku lub jednorazowo gdzie koszt rocznego uzyczenia moze wynisc okolo 2-3 tys zl. ( tak powiedziala kobieta w urzedzie dzielnicy W-wa Bialoleka) . Sprawa dotyczy sasiadow ktorzy jako jedyni wystapili o pozwolenie na budowe po 2007 roku, wtedy weszla ustawa zawierajaca ten dziwny przepis. Ma ktos wiedze na temat takich przypadkow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...