Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

no wkońcu działa bo miałem jakieś problemy z tym pudłem

telefony zaraz prześlę i mam nowe :

jeśli ktoś szuka działeczki w : Kątach Węgierskich , Stanisławowie I , Woli Aleksandra to mam telefony do osób które z chęcią sprzedadzą.

a i cena napewno jest lepsza bo bez pośredników.{ tylko my będziemy się wpraszać na parapetówę }

działeczki są od 1000-2000-itd kilka jest przy asfalcie inne przy drodze polnej ale wydaje mi się że tereny te w ciągu około 10 lat będą tak samo popylarna jak CHOTOMÓW I JABŁONNA a cena o wiele niższa

telefony przesyłam na PRV...

POZDRAWIAMY.

p.s

niestety te działki które nam się najbardziej podobały zostały sprzedane

 

CZEŚĆ :o

 

Wpadliście po Sąsiedzku zareklamować? :wink:

A po ile te działeczki bez pośredników....? :roll:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witamy

zareklamować jak najbardziej :lol: bo wiemy jak czasami trudno jest dorzeć do właścicieli ZIEMSKICH bez pośredników :roll: :roll:

sami przez pewien czas szukaliśmy działki na Białołęce :oops: ale niestety trafialiśmy tylko a poś..... :cry:

tak więc jak jest kontakt to przekazujemy go INNYM by mieli ŁATWO :wink: :wink: :wink:

co do cen to już indywidualna sprawa :wink:

POZDR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusiu, jak tu pięknie!... :o

 

to była moja pierwsza myśl, gdy wjechaliśmy na ulicę Ostródzką. Wczoraj postanowiliśmy z mężem zobaczyć w końcu jak wygląda Białołęka. Można powiedzieć, że nasz pierwszy raz :D Zgodnie z zaleceniem znalezionym na Forum postanowiliśmy rozpocząć zwiedzanie od ulicy Ostródzkiej. Z duszą na ramieniu i mapą Warszawy na kolanach zjechaliśmy z Trasy Toruńskiej na właściwym skrzyżowaniu (jestem niezastąpioną pilotką :wink: ). I zaczęło się. "Mamusiu, jak tu pięknie!" Po prostu rzuciło mnie na kolana. Sielanka! Asfalt, przystanki autobusowe, mnóstwo zieleni, kwitnący bez, domki tworzące harmonijną logiczną zabudowę (ujednolicone dachy i ogrodzenia - suuuper!). "Mężuuu - kupisz mi tu działkę?..." Postanowiliśmy - MUSIMY znaleźć tu działkę! Musimy! A jak nie, too... będę płakać i już nie przestanę! :(

 

I teraz kieruję swój odzew: czy ktoś wie o działkach aktualnie w sprzedaży na Białołęce? Optymalnie 1000 m. Jeśli tak, baaardzo proszę o kontakt. Obiecuję urządzać grillowe przyjęcia, jak już stanie dom :D

 

pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy ziemskich oraz tych, co jak ja - szukają! Może zostaniemy kiedyś sąsiadami :D

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko dowiem się czegoś od mojego OBSZARNIKA, dam Ci znać.

Powodzenia w szukaniu.

 

Aha, jeśli jeszcze mogę coś doradzić: trzeba jeździć i pytać. Pukać do domów, zaglądać do sklepów i jeszcze raz pytać. Spodobał mi się ten kawałek ziemi. Do kogo on nalezy? Czy na sprzedaż?

 

Po moim 1,5-rocznym szukaniu ten sposób okazał się najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Asia_w:Asiu, dokładnie pukać d domów, i zaglądac do sklepów na Białołece. Tam każdy wie kto chce sprzedac ziemie. W obrebie /w kwadracie ul. Zdziarska/Białołecka/Ostródzka - jest kilka działek do sprzedania. Nie znam nr. telefonów ale widziałam kilka tabliczek i sasiedzi mówili mi (bo ja tam mam blisko swoja działeczkę :wink:

Powodzenia w szukaniu

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie o działkach aktualnie w sprzedaży na Białołęce?Optymalnie 1000 m. Jeśli tak, baaardzo proszę o kontakt. Obiecuję urządzać grillowe przyjęcia, jak już stanie dom :D [/size]

 

Jeśli mogę się dorzucić to wiem, że jest aktualnie przeprowadzany podział działek przy ul. Twórczej.

Są chyba jeszcze także działki przy Sprawnej, (że zareklamuję pole zawierające i mój kawałek ziemi), ale to są mniejsze działki (po 500-600m2), ewentualnie musiałabyś kupić 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie o działkach aktualnie w sprzedaży na Białołęce?Optymalnie 1000 m. Jeśli tak, baaardzo proszę o kontakt. Obiecuję urządzać grillowe przyjęcia, jak już stanie dom :D [/size]

 

Jeśli mogę się dorzucić to wiem, że jest aktualnie przeprowadzany podział działek przy ul. Twórczej.

Są chyba jeszcze także działki przy Sprawnej, (że zareklamuję pole zawierające i mój kawałek ziemi), ale to są mniejsze działki (po 500-600m2), ewentualnie musiałabyś kupić 2 sztuki.

 

Asia-w - witaj w naszym gronie. Nie wiem nic niestety o aktualnych działkach ale jeśli markoz1 mówiąc o działkach przy Twóreczej ma na myśli te, o kótrych ja myslę - to ci je z całego serca polecam - one będą miały dokładnie 1000m2 (jak chciałaś). Naprawdę dobra okolica i miłe 0 choć dość jednolite sąsiedztwo - właściciel nazywa się Zbigniew Dłużniewski (nie pamiętam telefonu ale .... jest on na płocie przy ul. Ostródzkiej 199 - tablica z jego firmą)....

 

My o mały włos a byśmy właśnie na Twórczej wylądowali ...

pzdr i powodzenia :lol:

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Asiu w!

 

Jest kilka działek obok mnie (pas od Ostródzkiej na wysokości numeru 89) właśnie sprzedawanych wielkośc ok 850m, cena wywoławcza 200 zł/m :cry:

Jesli Cię interesuje to mam numer do pośrednika (niestety wszystko idzie via agencja - też tak kupiłem)

 

pozdrawiam

 

Jakie piękne są Twoje słowa o naszej Białołęce! - Ty to wiesz jak zacząć rozmowę z naszą Grupą :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał okolicy ul.Sprawnej :lol: Z Modlińskiej przy Fordzie Piontek skręcamy w ul.Sprawną i po ok.350-400m po prawej stronie jest nr tel do agencji. Wiem, wiem chcesz bezpośrednio, ale tutaj agencja nie tylko pośredniczy przy zakupie (czyli bierze kasę), ale później juz załatwia tez ... MEDIA!! Tak, tak... Ja do tej pory tylko raz byłem w Gminie, a na Koszykowa to nawet nie musiałem się wybierać.. 8) bo agent zaniósł moje dokumenty i jak odbierze odrolnienie to mogę składać wniosek o PnB. Tak więc moja papierologia kończy się na zakupie projektu i zabawie z architektem.... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzięki za wszystkie odpowiedzi! :D

Marku_w - bardzo chętnie sprawdziłabym rejony o których piszesz - czy możesz proszę przesłać mi namiary na priv-a?

 

Jane - jak będziesz coś wiedzieć od Obszarnika, daj proszę znać,

kasiuR, markoz1, Jacek69, Willie, kze, marku_w - dzięki za namiary, objedziemy te rejony w najbliższą sobotę i może się uda :D

 

A w ogóle to GORĄCO WITAM CAŁĄ GRUPĘ, bo ostatnio z tego wszystkiego zapomniałam to zrobić :oops:

 

Już od jakiegoś czasu śledzę Forum w przyczajeniu 8) i przymierzałam się do wyjścia z ukrycia :wink:

 

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dzięki za wszystkie odpowiedzi! :D

Marku_w - bardzo chętnie sprawdziłabym rejony o których piszesz - czy możesz proszę przesłać mi namiary na priv-a?

 

Jane - jak będziesz coś wiedzieć od Obszarnika, daj proszę znać,

kasiuR, markoz1, Jacek69, Willie, kze, marku_w - dzięki za namiary, objedziemy te rejony w najbliższą sobotę i może się uda :D

 

A w ogóle to GORĄCO WITAM CAŁĄ GRUPĘ, bo ostatnio z tego wszystkiego zapomniałam to zrobić :oops:

 

Już od jakiegoś czasu śledzę Forum w przyczajeniu 8) i przymierzałam się do wyjścia z ukrycia :wink:

 

Asia_w

 

To musisz (tak jak każdy nowy członek naszej grupy) odpowiedzieć na pytania Willego... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem Wołanie???

 

Asiu-w,

 

mamy taką Pisaną Tradycję że ja piszę kilka pytań, Ty odpowiadasz. Potem się jeszcze trochę pośmiejemy.

I już.

Jesteś w Grupie :wink:

 

I teraz najważniejsze:

PIN do konta przesyłasz Markozowi1. Ewentualnie Markowi w - czy to jakaś Rodzina???

 

Reszta pytań niestresująca:

- Macie projekt?

- Kiedy przeprowadzka?*

- Stan rodzinny.

- Dlaczego Białołęka to już napisałaś. Ale chętnie posłuchamy jeszcze raz :lol:

 

* ja wiem że to dziwnie brzmi na tym etapie Zaawansowania. Ale zamiast się zastanawiać kiedy kupno działki, kiedy PNB, Kiedy budowa - najlepiej od razu postawić Jasny Cel. W końcu o to nam wszystkim chodzi :wink:

To kiedy przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta pytań niestresująca:

- Macie projekt?

- Kiedy przeprowadzka?*

- Stan rodzinny.

- Dlaczego Białołęka to już napisałaś. Ale chętnie posłuchamy jeszcze raz :lol:

quote]

 

Moi drodzy Białołęczanie :D

Otóż:

- projekt - to wielce zawiły i skomplikowany temat. :lol: Tych projektów to my mamy już cały segregator (projekty typowe) Mniej więcej raz na miesiąc zmienia mi się teoria, znajduję nowy projekt, któremu potem w myślach przesuwam ściany, okna i kafelkuję podłogi... Jestem w tym względzie zupełnie niepoprawna :oops:

Ostatnim moim typem jest Gemini (APA). Na drugim miejscu - Korona II (APA). Jest jeszcze GL206, GL135 (Studio Atrium). No i Ewelina (arex) - chociaż chyba jest za droga. Myślę, że może mi się jeszcze odmienić, gdy zobaczę działkę i domy naokoło, bo chciałabym dobrze wkomponować dom w osiedle.

- termin przeprowadzki ustaliłam już pół roku temu - do końca 2007, a najlepiej na początku 2007

- stan rodzinny to: mąż (wspaaaniaaały :D ), Asia (również :wink: ), rzesza roślinek w domu i na balkonie (dość udana). I to właściwie tyle. Dzieciaczki i pies/psy będą, jak będzie miejsce, gdzie będą mogły się na wzajem ganiać (czyli jak stanie dom) - stąd wyraźnie zarysowany termin przeprowadzki

- dlaczego Białołęka - hmmm... To trochę smutna historia tak naprawdę :( Wcześniej nigdy nie planowałam budowy domu. Jestem dzieckiem blokowisk i do teraz było mi z tym dobrze. Od kiedy jednak mieszkam w swoim mieszkaniu - budowa domu stała się moim celem nr 1. Powód: nieszczęśliwie trafiłam na fatalne sąsiedztwo - rodzina przepraszam za wyrażenie dresów urządzająca okropnie głośne libacje alkoholowe - negocjacje niemożliwe (przetestowane). Nawet nie chce mi się o tym mówić :( W każdym razie tak mi to dało w kość, że już absolutnie nie zaryzykuję więcej mieszkania w bloku i posiadania sąsiadów za ścianą. A zresztą i tak wierzę, że podobnie jak na Zachodzie i u nas już niedługo wszyscy się wyniosą z bloków i zaczną budować domy pod miastem. Lepiej więc zrobić to wcześniej (i taniej) niż później :D W każdym razie te moje doświadczenia sprawiły, że ogromnie zależy mi na dobrym, przyjaznym i bezpiecznym sąsiedztwie. I dlatego Białołęka aż takie wrażenie na mnie zrobiła (pomijając fakt, że jest wyjątkowo ładna i ma bardzo dobry dojazd do Centrum).

 

I to tyle w skrócie. Jeśli chodzi o budownictwo, to jestem baaardzo zaangażowanym amatorem. Prenumeruję na raz Muratora, Ładny Dom i skupuję Werandy i Budujemy Dom oraz Mój Ogród (czy jakoś tak). Mój mąż łapie się za głowę bo już na się to wszystko nie mieści, a ja i tak robię swoje :lol:

 

pozdrawiam!

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...