Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

 

Myśmy z zoną w sobotę zwiedzili 2 szpitale (św. Zofii i na Madalińskiego) w celu rekonesansu przed porodem....

Madalińsiego jakiś bardziej przytulny, a ten na Żelaznej ceni się.. :o

 

Zwiedźcie koniecznie szpital na Solcu. Moim zdaniem niedoceniany.

Poród rodzinny (jeszcze 2 lata temu) był u nich bezpłatny.

Na Madalińskiego rodziłam Olę. Złych wspomnień (z wyjątkiem jednego) nie mam, ale po porodzie na Solcu widziałam znaczną różnicę.

 

Choć z drugiej strony od tego czasu mogło sie wiele zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Myśmy z zoną w sobotę zwiedzili 2 szpitale (św. Zofii i na Madalińskiego) w celu rekonesansu przed porodem....

Madalińsiego jakiś bardziej przytulny, a ten na Żelaznej ceni się.. :o

 

Zwiedźcie koniecznie szpital na Solcu. Moim zdaniem niedoceniany.

Poród rodzinny (jeszcze 2 lata temu) był u nich bezpłatny.

Na Madalińskiego rodziłam Olę. Złych wspomnień (z wyjątkiem jednego) nie mam, ale po porodzie na Solcu widziałam znaczną różnicę.

 

Choć z drugiej strony od tego czasu mogło sie wiele zmienić.

 

Też słyszałam dobre opinie nt. szpitala na Solcu.

Osobiście polecam szpital MSWiA

gdzie nie ma takiego wielkiego "przerobu"

Obie córki tam rodziłam z uczestnictwem męża.

Rok temu musieliśmy wykupić cegiełkę za 100zł

a ponad cztery lata to był wymóg skończenia szkoły dla rodziców :lol:

Chociaż ostatnim razem przypominam sobie że lekarka nie była najmilsza

("Co?! dopiero się położyłam a tu następna" ale na szczęście nie miało to dla mnie znaczenia choć wiem że mogłoby zniechęcić) ale położna b. ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się przydał tydzień wypoczynku po długim weekendzie :-?

 

A z nowości:

Spotkaliśmy się wczoraj z ekipą - poleconą, rzetelną, wartą grzechu ;)

wycenili nam stan surowy bez pokrycia dachowego na 26 000

to jest całkiem przyzwoita kwota, bo z tego co czytałam, ceny zaczynają się od 30000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również po dłuuugim łikendzie 8)

---> Jane

Czy w Twojej okolicy są jakieś działki do sprzedaży-kupna ? Z tego co przeczytałem w Twoim dzienniku, to poziom wody gruntowej jest stosunkowo niski, a ja jestem na etapie poszukiwania.

pozdrawiam

 

W mojej bliskiej okolicy raczej nie, ale facet od którego kupowałam ma coś jeszcze w innym rejonie. Niestety jeszcze nie pytałam go o to :(

Sprawdź poprzednią stronę tego wątku, tam pisaliśmy asi_w o wolnych działkach w tych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kze:

 

polecam szpital na Inflanckiej.... i rodzinnie można i jak coś się dzieje (u nas niestety) to reakcja szybka..... bylismy 2 razy z żoną i polecamy ;-)

 

Madalińskiego miał bardzo złą opinię lat temu jeszcze kilka, Pl. Starynkiewicza zwiedzaliśmy raz i czulismy się jak w kazamatach (to oczywiście nie uwaga merytoryczna, ale jednak samopoczucie zwłaszcza Rodzącej ma znaczenie........)

Żelazną nie lubię odkąd wyprosili nas w trakcie porodu przy naszym pierwszym synu - bo sali nie było, ale jak się okazało jeszcze zanim wyszliśmy była ale "zarezerwowana" bo "państwo zapłacili". Szlag mnie trafił bo albo jest to szpital publiczny albo prywatny, a wypis ze szpitala z kilkucentymetrowym rozwarciem uważam za zaprzeczenie wszelkich cech lekarskich.....

choc jak wyżej nie żałujemy po fakcie bo Inflancka była ok ;-)

 

 

Na kiedy termin macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin na koniec września.

Myśleliśmy o szkole rodzenia na Żelaznej i porodzie na Madalińskiego...

A jaki jest adres tego szpitala na Solcu? Słyszałem, że jest OK. A Starynkiewicza słyszałem raczej kiepskie opinie... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...