Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że w naszej grupie coś słaby ruch... 4 dni mnie nie było i tylko kilka postów przybyło.. :o

Ale najwazniejsze, że problem Willego został rozwiązany...

A w ogóle to muszę pochwalić się, że dziś z Rafalem9 i jego zoną kopaliśmy rowy pod ogrodzenie, które ma rozgraniczyć nasze działki... 8) Była wspólna integracyjna praca na działkach... 8)

Grunt o mieć dobrego sąsiada... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem od geodety mapke do celow projektowych. Jedna rzecz mnie zastanawia - myslalem ze takie mapki robi sie w skali 1:500, a ta jest 1:1000. Czy to jest OK? Czy urzedy wszelakie nie beda grymasic? Czy architekt powinien wrysowac plan zagospodarowania dzialki na taka mikro-mapke, czy moze ja skserowac i powiekszyc przed wrysowaniem?

 

Pozdrawiam

marek_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem od geodety mapke do celow projektowych. Jedna rzecz mnie zastanawia - myslalem ze takie mapki robi sie w skali 1:500, a ta jest 1:1000. Czy to jest OK? Czy urzedy wszelakie nie beda grymasic? Czy architekt powinien wrysowac plan zagospodarowania dzialki na taka mikro-mapke, czy moze ja skserowac i powiekszyc przed wrysowaniem?

 

Pozdrawiam

marek_w

 

też taką miałem

gmina akceptuje

plan jest rzeczywiście mikro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że mapka do celów projektowych jest w skali 1:1000. Najważniejsze jednak, że na tej mapce MUSI być przynajmniej kawałek jakiejś ulicy, w której są media, bo inaczej ani wodociągi ani STOEN nie dadzą warunków przyłączenia.

Plan zagospodarowania najlepiej wydrukować na folii przezroczystej i wkleić na mapkę. Tak zrobił nasz architekt. Na razie było to potrzebne tylko do wyłączenia gruntów z produkcji rolnej (Koszykowa 6a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Ustronia Morskiego :)

Zimno jaktalala ale wesoło, bo towarzystwo dopisało :)

Po powrocie zaczynam nachodzić panią P.

 

ps. Jak to?????!!!!!!!

Nikt za mną nie tęsknił ;)

Wszyscy się stęsknili i czekają niecierpliwie na zdjęcia i wrażenia z wyjazdu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z cegieł ?? Zostanie taka jaka jest, nie chce kłasc tynku bo fajnie wyglada wg mnie. W tym okregu bedą schody krętę .

:wink:

Drugi łuk jest w hallu ale juz z suporexu. Chciałam,żeby komponował sie ze schodami kretymi. zeby jedno wynikało z drugiego. :D

Mam nadzieje, że po wykończeniu bedzie fajnie wygladać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...