Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam

--> KasiaR

--> Krzyss

Ponieważ w tej chwili skupiam się z szukaniem działki w rejonie, w którym Wy wijecie sobie gniazdka :wink: mam pytanie o uzbrojenie terenu - jakie było, szczególnie w elektryczność i gaz. Najpierw prąd. Jak daleko był od działki i ile czasu czekaliście na podłączenie? Jakie planujecie ogrzewanie - gazowe (z sieci) czy alternatywne ? Z wodą - jak wyczytałem - można sobie poradzić poprzez wywiercenie studni i nawet nadaje się do użytku (?)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do JanKazik

My kupiliśmy działke po okazyjnej cenie. A to dlatego ,że byłato ostatnia z 30 działek, które sprzedawał własciciel. Brak wody, brak prądu, brak gazu. Gaz i prąd w drodze przy ul. Zdziarskiej.około 400 -500m.

WODA Wykopalismy studnie, woda jest o.k. robotnicy jeszcze żyją :wink:

PRĄD Prąd przyciagnelismy od sąsiada ale tylko na okres budowy. (kabel 360m).

Umowa na prąd podpisana została ponad rok temu,. Planowane przyłacze wrzesień-październik'2005.

GAZ Bedziemy stawić zbiornik od Shella czy innej firmy. Obecnie sa promocje. Ale bedziemy czekac na przyłacze podziemne pewnie z 3 lata. Zdecydowalismy si.e na ogrzewanie gazem i zbiornik.

Pozdrawiam i zycze powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonewka..........głowa do gory!

 

a czego Ci brakuje żeby zapiąć projekt????

 

CZASU!!!

muszę NARYSOWAĆ archit. kilka poprawek wewnątrz

a pozatym zagospodarowanie terenu: kusi mnie aby mój domek był "skręcony"

względem stron świata i boków prawie kwadratowej działki tak

aby wyjście na taras z dużego pokoju wychodziło na stronę południowo-zachodnią

ale bardziej południową, tym sposobem przy garażu zwiększa mi się ilość miejsca na samochód dodatkowy

ale jednocześnie komplikuje wejście do domu od furtki...

CZY KTOŚ COŚ Z TEGO ZROZUMIAŁ?

no i gdzie szambo a gdzie studnia skoro mają być oddalone 15m od siebie?

nieśmiałe bu bu buuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było, ale trzeba było troszkę na działce popracować :roll: . Uff rączki bolą i nóżku też, ale jaka przyjemność patrzeć na to co się samemu zrobiło :wink:

 

Ta z cegieł ?? Zostanie taka jaka jest, nie chce kłasc tynku bo fajnie wyglada wg mnie. W tym okregu bedą schody krętę .

:wink:

Drugi łuk jest w hallu ale juz z suporexu. Chciałam,żeby komponował sie ze schodami kretymi. zeby jedno wynikało z drugiego. :D

Mam nadzieje, że po wykończeniu bedzie fajnie wygladać. :roll:

Ja też mam Kasiu łuk i też planuję na nim schody kręte. Zajrzyj do wątku "Dom pod Platanem", tam dziewczyny pokazały zdjęcia takich schodów. Według mnie wygląda to super.

 

A teraz chciałam się Wam pochwalić, że po roku oczekiwań moja ulica ma nazwę :D-Misia Uszatka, jak Wam się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...