Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiecie co, przyszło mi do głowy, że może znowu zorganizujemy jakieś spotkanie? Bo lipiec, sierpień to okres wakacyjno - budowlany i pewnie wszyscy będa zajęci...

To jakie terminy proponujecie? Może przyszła niedziela? 19.06 lub sobota 25.06? Tylko, że 26.06 mam zajęcia, tak więc proponowałbym godz. 18.00. To jak? Są chetni na spotkanie?

Acha, od pon do śro jestem na szkoleniu, więc mogę mieć utrudniony dostep do netu.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, przyszło mi do głowy, że może znowu zorganizujemy jakieś spotkanie? Bo lipiec, sierpień to okres wakacyjno - budowlany i pewnie wszyscy będa zajęci...

To jakie terminy proponujecie? Może przyszła niedziela? 19.06 lub sobota 25.06? Tylko, że 26.06 mam zajęcia, tak więc proponowałbym godz. 18.00. To jak? Są chetni na spotkanie?

Acha, od pon do śro jestem na szkoleniu, więc mogę mieć utrudniony dostep do netu.. :(

 

jestem chętna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, przyszło mi do głowy, że może znowu zorganizujemy jakieś spotkanie? Bo lipiec, sierpień to okres wakacyjno - budowlany i pewnie wszyscy będa zajęci...

To jakie terminy proponujecie? Może przyszła niedziela? 19.06 lub sobota 25.06? Tylko, że 26.06 mam zajęcia, tak więc proponowałbym godz. 18.00. To jak? Są chetni na spotkanie?

Acha, od pon do śro jestem na szkoleniu, więc mogę mieć utrudniony dostep do netu.. :(

 

właśnie o tym samym myślałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może też bym sie dołączył do planowanego spodkanka białołęczan ??

 

a przy okazji

 

mam do zbycia R-betkę

 

230/400 na stojaku z rurą chroniącą kabel

 

brak jedynie różnicówki , która przemontowałem do siebie

 

pozostałe wszelkie zabezpieczenia są sprawne

 

cena 230 zł.

 

R-betka odkupiona od kol. MACO - czyli że jest pewna i wypróbowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może też bym sie dołączył do planowanego spodkanka białołęczan ??

 

a przy okazji

 

mam do zbycia R-betkę

 

230/400 na stojaku z rurą chroniącą kabel

 

brak jedynie różnicówki , która przemontowałem do siebie

 

pozostałe wszelkie zabezpieczenia są sprawne

 

cena 230 zł.

 

R-betka odkupiona od kol. MACO - czyli że jest pewna i wypróbowana

 

Po pierwsze:

co to R-betka?

 

po drugie:

co z Wami?

o mały włos spadlibyśmy na drugą stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

Wstyd mi normalnie, że takich poodstawowych rzeczy jeszcze nie wiem, no wstyd :oops:

 

 

Chciałam się jeszcze .... hm ..... pochwalić (???) ... no nie wiem, czy pochwalić ... nie ma czym

chciałam powiedzieć, że wczoraj zapisałam córke do SZKOŁY!

NA BIAŁOŁĘCE!

Będzie tam już chodziła od września.

Czy znacie jakiekolwiek opinie o tej szkole (SP 231)?

 

I jeszcze jedno: poszukuję namiarów na przedszkola okoliczne: państwowe i prywatne. Ma ktoś takie informacje?

 

Willie, gdzie Ty wozisz dzieci? Pytam Ciebie, bo Ty mieszkasz już w tej okolicy i wybrałes pewnie najlepiej.

Jacek69 i Broncio wozicie gdzies na Bródno, prawda?

 

Broncio, przejeżdżając blisko Twojej działki zerknęlam na dom. Ależ on rośnie! Czy Ty planujesz wprowadzić się tam w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywa się ,,Zielona Ciuchcia ,, czy jakoś tak - przedszkole którego wieeeelki plakat jest przy samej Modlińskiej na wysokości ratusza przy samej jezdni

 

nastepne przedszkole prawdopodobnie prywatne jest w uliczce biegnącej na tyłach ratusza w osiedlu blokowym

 

pzdrv.

 

mnie chodzi o okolice ulicy Ostródzkiej, czyli Białołęka RONDELKOWA

 

ps. mnie się wczoraj spodobała ta szkoła, ale nadal czekam na opinie innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops:

 

Wstyd mi normalnie, że takich poodstawowych rzeczy jeszcze nie wiem, no wstyd :oops:

 

 

Chciałam się jeszcze .... hm ..... pochwalić (???) ... no nie wiem, czy pochwalić ... nie ma czym

chciałam powiedzieć, że wczoraj zapisałam córke do SZKOŁY!

NA BIAŁOŁĘCE!

Będzie tam już chodziła od września.

Czy znacie jakiekolwiek opinie o tej szkole (SP 231)?

 

I jeszcze jedno: poszukuję namiarów na przedszkola okoliczne: państwowe i prywatne. Ma ktoś takie informacje?

 

Willie, gdzie Ty wozisz dzieci? Pytam Ciebie, bo Ty mieszkasz już w tej okolicy i wybrałes pewnie najlepiej.

Jacek69 i Broncio wozicie gdzies na Bródno, prawda?

 

Broncio, przejeżdżając blisko Twojej działki zerknęlam na dom. Ależ on rośnie! Czy Ty planujesz wprowadzić się tam w tym roku?

 

Cześć jane

Nasze córki (moja i Broncia) chodzą do państwowego przedszkola nr 90 przy ul. Turmonckiej 5. Mogę je polecić bo jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.... i dziecię takoż.

Co do jego lokalizacji to śmiało może być zaliczone do okolicy Rondelkowej - mieści się jedynie ok. 150-200 m od Rondelka po stronie Bródna (pierwsza uliczka w prawo zaraz za stacją Shell'a)...

pzdr i gratuluję szkoły :lol:

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...