Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

knajpa (jesli to ta) na Bialoleckiej jest zaraz przy zjezdzie z mostu w strone Rondelka po prawej stronie...

 

chyba to ta

nazywa się chyba "Białołęcka" - jest w prywatnym domu, a na zewnątrz są ławki i parasole lub coś w tym stylu

 

a 25/06 kto może?

Móc mogę ale nie za wcześnie bo jestem na zajeciach... :( Raczej im później tym lepiej...

Ja bym mimo wszystko optował za 26.06 godz.16 W sumie to na razie tylko jedna osoba jest na nie... No chyba, że znajdzie się jeszcze inny termin, który pasowałby wszystkim... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z innej beczki:

Zamierzam zaczac wystapienia-warunko-przylaczeniowe.

 

W STOENie widze, ze jest mozliwosc wystapienia o przylacze tymczasowe lub docelowe. O ktore powinienem wystapic? Czy moge od razu o docelowe? Jaka to robi dla nich roznice i ktore lepiej wybrac?

 

Rowniez mam pytanie do osob z rejonu Bialolecka/Ostrodzka na wysokosci ulic Brzeziny/Malego Rycerza lub okolic. Jakie sa u Was perspektywy na gaz?

 

Pozdrawiam

marek_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_W

Okolice Białołecka/Zdziarska w perspektywie to tylko zbiarnik z gazem. :wink:

 

Złożyłam juz wniosek do gazowni, ale poinformowano mnie,że przygotowane zostanie oferta na przyłacze ale ze względu,że moi sasiedzi nie rozpoczeli budowy (no tylko jeden rozpoczął 2 dni temu)to koszty będa podzielone na 1-2 inwestorów budujących. :roll:

 

Wiec kwota bedzie ogrooooomna. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...