Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

A ja na dniach dostanę PnB .... może już w poniedziałek ..... ale by było fajowo.... :lol: :lol: (żeby tylko nie zapeszyć )

 

 

jak Wy to robicie, że tak szyko Wam sprawy załatwiają !!!

 

buuuu, ale ze mnie d... wołowa

 

jane - tylko spokojnie:

Po pierwsze - jeszcze nie mamy PnB

Po drugie - jeśli będzie - to nie jest to jakiś rekord świata - ponad 40 dni

Po trzecie - ja mam cudowną żonę, której Ty mieć nie możesz (... nawet na chwilę NIE WYPOŻYCZAM) .... która nie dość, że jest genialna w przygotowaniu papierów (istny majstersztyk kompletności) to jest niezmiernie i stanowczo upierdliwa w stałym nękaniu właściwych osób w UG w sprawie losu tychże papierów .... czego i Tobie życzę :wink:

 

J 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja na dniach dostanę PnB .... może już w poniedziałek ..... ale by było fajowo.... :lol: :lol: (żeby tylko nie zapeszyć )

 

 

jak Wy to robicie, że tak szyko Wam sprawy załatwiają !!!

 

buuuu, ale ze mnie d... wołowa

 

jane - tylko spokojnie:

Po pierwsze - jeszcze nie mamy PnB

Po drugie - jeśli będzie - to nie jest to jakiś rekord świata - ponad 40 dni

Po trzecie - ja mam cudowną żonę, której Ty mieć nie możesz (... nawet na chwilę NIE WYPOŻYCZAM) .... która nie dość, że jest genialna w przygotowaniu papierów (istny majstersztyk kompletności) to jest niezmiernie i stanowczo upierdliwa w stałym nękaniu właściwych osób w UG w sprawie losu tychże papierów .... czego i Tobie życzę :wink:

 

J 8)

Tak więc najlepsza strategia to nękanie UG!! Od jutra (no dobra od poniedziałku) zaczynam wydzwanianie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jane - tylko spokojnie:

Po pierwsze - jeszcze nie mamy PnB

Po drugie - jeśli będzie - to nie jest to jakiś rekord świata - ponad 40 dni

Po trzecie - ja mam cudowną żonę, której Ty mieć nie możesz (... nawet na chwilę NIE WYPOŻYCZAM) .... która nie dość, że jest genialna w przygotowaniu papierów (istny majstersztyk kompletności) to jest niezmiernie i stanowczo upierdliwa w stałym nękaniu właściwych osób w UG w sprawie losu tychże papierów .... czego i Tobie życzę :wink:

 

J 8)

 

To nie było pocieszające :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was bardzo, trzymajcie kciuki.

Dziś mąż jedzie do UG.

 

 

Trzymam, trzymam, oczywiście!! Jestem pewna, że wskóra więcej niż ty! :lol:

 

Aaa, Jane, jak tam z tą ulicą Olszynki Grochowskiej? Bo nie odpowiedziałaś na moje pytanie (na górze na tej samej stronie). Z której strony ta trasa? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaa, Jane, jak tam z tą ulicą Olszynki Grochowskiej? Bo nie odpowiedziałaś na moje pytanie (na górze na tej samej stronie). Z której strony ta trasa? :o

 

Olszynki Grochowskiej jest z drugiej strony Ostródzkiej (tak jak Głębocka)

 

To co ma lecieć niedaleko naszej działki to ul. Kowalskiego, której nie ma na tej mapie. A ulica to ulica, nie trasa :)

 

A jak Wasze poszukiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może pani P. będzie już czekała w sexi bileliźnie z gotowym dokumentem w dłoni :lol: :lol: :wink:

 

A tak na poważnie - jeśli nadal nic, to może jednak niech postraszy ta skargą, co? A najlepiej niech powie, że ty już piszesz, a on resztką sił cię powstrzymuje, bo chciałby to załatwić polubownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, Kasiu, strasznie bym chciała pomóc, ale ja w swojej wiedzy na razie fundamenty i wylewki przerabiam, i to tylko teoretycznie :( . Jeśli chodzi o tynki, to wiem tylko tyle, że są tańsze niż wkończenie płytami gipsowymi, a i chyba taki zwykły (cokolwiek to znaczy) tynk tańszy, niż zacieranie gipsem. Chyba :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Was o porady w zakresie tynków wewnetrznych. Jestem zielona i nie wiem jakie wybrac i nie zbankrutować.

:roll: Gipsowe? Wapienne? gipsowo -wapienne?cementowo-wapienne? z agregata? zacierane ręcznie ? :roll:

Jakie tynki polecacie? :roll:

Które są tańsze ? :roll:

 

Dziekuje za porady. :wink:

Pozdrawiam KasiaR :D

Ja bym cementu do wewnątrz nie wprowadzał... Tak mi radził mój wujek architekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cementu do wewnątrz nie wprowadzał... Tak mi radził mój wujek architekt.

Czy mógłbyś rozwinąć nieco tę opinię ? Co najmniej połowę domu masz wykonaną w oparciu o cement - na pewno fundamenty a do tego wszelkie murowania, stropy, wieńce, podciągi, nadproża itp są w środku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...