Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

No właśnie o warunki przyłącza.

Dzięki bardzo :D :D :D

pozdrawiam

 

znów coś o czym nie wiem ;)

 

czy Ty chcesz załatwić warunki przyłączy bez aktu i WZ? można? da się?

 

 

jane spokojnie: nie da się. 8)

 

 

 

no i znalazłam kto mi powiedział, że się nie da

zamorduję ;)

 

Nie morduj kobieto - raz się wyładujesz a szód narobisz na długie lata (np. osierocisz dziecko) :wink:

Ode mnie żądano aktu i WZ przy składaniu wniosku o warunki przyłączy - dlatego tak napisałem - jeśli jest inaczej - to sorry :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale chciałem Wam właśnie dośnieść, że właśnie, że dziś , że przed chwilą....

.... PODPISANO MOJE PnB !!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Ależ się cieszę ....

REWELACJA!!! 8)

 

Tradycyjnie: Ile czekałeś?

 

dokładnie 6 tygodni czyli 42 dni....

A były jakieś przeciwwskazania by czekać dłużej niż 30 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałem Wam właśnie dośnieść, że właśnie, że dziś , że przed chwilą....

.... PODPISANO MOJE PnB !!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Ależ się cieszę ....

REWELACJA!!! 8)

 

Tradycyjnie: Ile czekałeś?

 

dokładnie 6 tygodni czyli 42 dni....

A były jakieś przeciwwskazania by czekać dłużej niż 30 dni?

 

Przeciwwskazania??? ŻADNYCH !!!

To nie jest sprawa tego czy Twoja dokumentacja jest kompletna i prawidłowa tylko sprawa "zarobienia Urzędu"..... jak nie nękasz na każdym kroku to nie ma co liczyć na termin krótszy niż 65 dni .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Jane nie moge Ci pomóc. :( Wode mamy z własnego ujęcia, :wink: prąd załatwiał poprzedni własciel wszystkich działek(własnie dzisiaj sie dowiedziałam , że na 99% bede miała prad do końca wrzesnia'2005), a gaz tez bedziemy miec ze zbiornika.

:wink:

 

Pozdrawiam

KasiaR

 

 

ale do PnB potrzebne są ww. warunki przyłaczy

nie dołaczaliście?

 

 

Jane, we Wstepnych warunkach zabudowy czy planie zagospodarowania terenu miałam informacje,że na naszej działce bedzie :

ujecie wody - WŁASNE, ujęcie gazu- WŁASNE i szczelne Szambo. Musielismy tylko dołaczych plan /projekt szamba zrobiony przez Architekta i Warunki przyłacza prądu (przyłacze pradu było załatwiana przez poprzednie właściciela działek, 2 lata przed naszym zakupem działki).

Pozdrawiam

KasiaR :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

wielkie dzięki jacek 69 za ciepłe słowa i GRATULACJE z powodu PNB.

 

Załatwianie spraw w urzędach (szczególnie niektórych :wink: wymaga cierpliwości, namolności czasami graniczącej z "nękaniem ". Pozdrawiam wszystkich borykających się z upierdliawą papierologią i życzę Wam i sobie WYTRWAŁOŚCI, bo jeszcze wiele spraw przed nami.

 

pozdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

wielkie dzięki jacek 69 za ciepłe słowa i GRATULACJE z powodu PNB.

 

Załatwianie spraw w urzędach (szczególnie niektórych :wink: wymaga cierpliwości, namolności czasami graniczącej z "nękaniem ". Pozdrawiam wszystkich borykających się z upierdliawą papierologią i życzę Wam i sobie WYTRWAŁOŚCI, bo jeszcze wiele spraw przed nami.

 

pozdrawiam

monika

 

Jak już pisałem - doczekałem się :lol: Jutro odbiorę i złożę Dziennik Budowy do ostęplowania - kuriozalna dzialalność ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 69

no to jeszcze uprawomocnienie decyzji, a potem na Sienkiewicza 3 do PINB'u ze zgłoszeniem i papierkami od kierownika budowy i możesz zaczynać budowę :p

Ja zaczynam w sierpniu....(przynajmniej na chwilę obecną mam taki plan) :lol: Na razie walczę z wodociągiem, gazem i innymi dziwnymi rzeczami :evil:

 

Pozdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 69

no to jeszcze uprawomocnienie decyzji, a potem na Sienkiewicza 3 do PINB'u ze zgłoszeniem i papierkami od kierownika budowy i możesz zaczynać budowę :p

Ja zaczynam w sierpniu....(przynajmniej na chwilę obecną mam taki plan) :lol: Na razie walczę z wodociągiem, gazem i innymi dziwnymi rzeczami :evil:

 

Pozdrawiam

monika

A co to jest PINB'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 69

no to jeszcze uprawomocnienie decyzji, a potem na Sienkiewicza 3 do PINB'u ze zgłoszeniem i papierkami od kierownika budowy i możesz zaczynać budowę :p

Ja zaczynam w sierpniu....(przynajmniej na chwilę obecną mam taki plan) :lol: Na razie walczę z wodociągiem, gazem i innymi dziwnymi rzeczami :evil:

 

Pozdrawiam

monika

A co to jest PINB'u?

 

 

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

pozdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 69

no to jeszcze uprawomocnienie decyzji, a potem na Sienkiewicza 3 do PINB'u ze zgłoszeniem i papierkami od kierownika budowy i możesz zaczynać budowę :p

Ja zaczynam w sierpniu....(przynajmniej na chwilę obecną mam taki plan) :lol: Na razie walczę z wodociągiem, gazem i innymi dziwnymi rzeczami :evil:

 

Pozdrawiam

monika

 

Mam pytanie natury prostej: czy ktoś inny może zgłosić budowę do PINB'u wraz z oświadczeniem kierownika budowy poza inwestorem??? Czy muszę taką osobę (jeśli jest to możliwe) jakoś uprawomocnić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 69

zgłoszenie do PINB'u nie musi być zrobione osobiście i nie potrzeba zadnych uprawomocnień dla osoby składającej w Twoim imieniu, u mnie robił to kolega razem ze swoim zgłoszeniem. Papierki składasz w Kancelarii pokój 417. Pamiętaj o xero pozwolenia na budowę i o oryginale do wglądu.

 

pozdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 69

zgłoszenie do PINB'u nie musi być zrobione osobiście i nie potrzeba zadnych uprawomocnień dla osoby składającej w Twoim imieniu, u mnie robił to kolega razem ze swoim zgłoszeniem. Papierki składasz w Kancelarii pokój 417. Pamiętaj o xero pozwolenia na budowę i o oryginale do wglądu.

 

pozdrawiam

monika

 

md2 - dzięki za szybką odpowiedź ... i do tego DOBRĄ :lol:

 

To dla mnie istotne, bo właśnie chcemy wyjechać na 2 tygodnie i byłoby dobrze, gdyby sprawy nie leżały w miejscu tylko z tego powodu.

 

pozdrawiam

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę :)

 

Złożyłam dziś wszystkie wnioski o warunki przyłączy!!!

Jej! Jak się cieszę.

Zwłaszcza z tego, że odkryłam taką możliwość w miarę wcześnie, więc oczekiwanie na papiery mi się skumuluje, w związku z czym całościowo papierzyska załatwię (może) szybciej :)

 

Jeszcze tylko ten cholerny akt, a potem odrolnienie.

No i WZ, a potem adaptacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Jane!!! Widzę, że humor ci sie poprawił :D

 

A czy dziś twój mąż nie miał być w UG?

 

Ja dziś miałam niespecjalny dzień, nie z powodu działki. Od wtorku mój mąż jest w Anglii, więc możecie sobie wyobrazić, jak się czuję... :(

Na szczęście w centrum Londynu był tylko wczoraj, dziś już nie i nie wybiera się tam. Ale dopóki nie wróci do nas (w poniedziałek), będę się denerwować.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Jane!!! Widzę, że humor ci sie poprawił :D

 

A czy dziś twój mąż nie miał być w UG?

 

Ja dziś miałam niespecjalny dzień, nie z powodu działki. Od wtorku mój mąż jest w Anglii, więc możecie sobie wyobrazić, jak się czuję... :(

Na szczęście w centrum Londynu był tylko wczoraj, dziś już nie i nie wybiera się tam. Ale dopóki nie wróci do nas (w poniedziałek), będę się denerwować.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Dominika

 

Współczuję :(

Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...