Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Generalnie żona mówiła coś o Wiktorii (ciagle to imię mylę z Weroniką) i Magdalenie. Madzia bardzo podoba mi się... tak więc poparłem wybór Madzi. W dodatku miałem tylko koleżankę z klasy LO o imieniu Madzia. Innych nie znałem, więc imię w 100% jest neutralne... :wink:

Tak więc nie odpuszczam całkowicie, ale koncentruję się na imieniu dla chłopca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MOŻE WARTO zabrać głos żeby tak wogóle nieodpuszczać - i mam argumetn - może powołaj sie na imona Babć (czasami są fajne)...

Moja mama ma Joanna, a żony Lucyna. Mój ojciec to Tadeusz, a teść Mirosław. Imiona takie sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o kontrę żebyś mógł potem pójść na kompromis ... :wink:

A to znam z negocjacji... Ale do zony nie docierają argumenty, że ja imię dla chłopca, a ona dla dziewczynki oraz żeby na wiosnę imieniny...

Ostatnio zaczęła odchodzić od Wiktorii, bo ... imieniny koło wigilii...

:-?

Za kobietami nie można utrafić...

Twierdzi, że imię musi się jej podoba, a ja mogę dziecko wołać jak chcę.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE SŁUSZNIEJSZA STRATEGIA BO RZECZYWIŚCIE MOŻEMY BYĆ POSĄDZENI O SENTYMENT :wink:

 

 

Mężu jaki sentyment :o :evil: :evil:

 

Porozmawiamy w domu :wink: :D :D

A u Was jak było z wyborem imienia?

 

kze jeszcze nie mamy dzieci, choć mój mężuś chciałby juz mieć nawet drużyne piłkarską. :wink: :D

Jeszcze troche i też bedziemy mysleć nad imieniem dla dziecka.

Pozdrawiam serdecznie

KasiaR :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE SŁUSZNIEJSZA STRATEGIA BO RZECZYWIŚCIE MOŻEMY BYĆ POSĄDZENI O SENTYMENT :wink:

 

 

Mężu jaki sentyment :o :evil: :evil:

 

Porozmawiamy w domu :wink: :D :D

A u Was jak było z wyborem imienia?

 

kze jeszcze nie mamy dzieci, choć mój mężuś chciałby juz mieć nawet drużyne piłkarską. :wink: :D

Jeszcze troche i też bedziemy mysleć nad imieniem dla dziecka.

Pozdrawiam serdecznie

KasiaR :wink: :D

Aaaa to wszystko tłumaczy... Myślałem, że wesprzecie mnie swoim doświadczeniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię dziecka rzeczywiście musi się podobać obojgu rodzicom ....

.... w każdym innym przypadku dojdzie do scysji ....

my dość krótko obradowaliśmy na ten temat ale finalny wybór był zaaprobowany (bez żadnych wewnętrznych przymusów) przez obie strony ... i tak oto mamy Basię :lol:

Ale ja bym chciał Wojtka lub Jurka... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię dziecka rzeczywiście musi się podobać obojgu rodzicom ....

.... w każdym innym przypadku dojdzie do scysji ....

my dość krótko obradowaliśmy na ten temat ale finalny wybór był zaaprobowany (bez żadnych wewnętrznych przymusów) przez obie strony ... i tak oto mamy Basię :lol:

Ale ja bym chciał Wojtka lub Jurka... :oops:

 

 

To świetnie, że masz sprecyzowane oczekiwania .... pamiętaj jednak, że obie strony powinny być zadowolone.

Tobie np nie podobała się Wiktoria - i żona odpuściła.

 

Może alternatywą będzie, gdy żona zaproponuje 2-3 imiona, które się jej podobają (a nie tylko Piotruś) i któreś z nich spodoba się też Tobie....

Może też warto abyś Ty rozszerzył swoją pulę o jeszcze jedną propozycję ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek69 - gratuluje szybkiej decyzji -My z Małżonką to tak sie przepychamy z przekory ale przyznaję racje :)

a słyszałem że dopiero jak się spojży na maleństwo to decyzja jest jasna

 

Jak się spojrzy na maleństwo to się wcale nie myśli o imieniu .... mimo całego skrzywienia zawodowego (pediatra) było to dla mnie oszałamiające przeżycie .... myślałem ciągle: dziecko, zdrowe, śliczne ...różowe , krzyczy itd... niesamowite

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...