Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Sprzedam działkę budowlaną w okolicy Częstochowy.

Działka znajduje się w miejscowości Choroń koło Poraja. Powierzchnia działki to 1952m.kw, częściowo ogrodzona, media w granicy, działka przy głównej ulicy w małej, spokojnej miejscowości, pozwolenie na budowę + projekt domu, działka ma kształt prostokąta z dojazdem z dwóch stron. Niekłopotliwe sąsiedztwo, w najbliższej okolicy szkoła podstawowa i sklep. Do dworca kolejowego w Poraju 3 km.

Cena za 1 m.kw to 17 zł do uzgodnienia.

 

e-mail: [email protected] lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:) A tak przy okazji ładne kilka dni temu zostawiłem linka z namiarem na wstępny widoczek mojej chatki, czy ktoś z Was może oglądał, jeżeli tak to może ewentualnie jakieś drobne sugestie, czy i co warto, albo co i czego nie.

Powiadają w świecie, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi na sprzedaż dla przyjaciela a dopiero trzeci dla siebie, no i właśnie nie wiem czy dam radę dojść do trzeciego, albo od razu .............. zacząc od trzeciego.

 

 

Pozdrowinka i do... miłego poczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla przypomnienia:

 

http://www.domnahoryzoncie.pl/3/projekty.php?page=projekty&id_projektu=51&id_autora=1&spacer=2&proj=BERBERYS

 

 

tak podoba mi się ciemny ( może nawet czarny dach) i szary tynk, tylko kiedy ja do tego etapu dojdę?!?!?!??!

 

Jak wszystko będzie ok to w maju 2010r. będzie parapetówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od trzech dni ciesze się stanem zerowym- koszt około 22.000 z dobrym drenażem i studnią drenażową, no i oczywiście sam stan zerowy z dużym wypasem (ocieplenie ścian fundamentowych, wypełnienie, zagęszczenie, obsypywanie, robocizna etc.)

 

uważam, że jest bardzo nieprzyjemny okres budowy i niestety przeplata się wiele wątków istotnych później

 

aż strach pomyśleć, że 60 procent ocenia najgorszy etam jako wykończeniówkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

widze że jednak GÓRNY ŚLĄSK to słabiutko.

 

nie chce się reklamować na forum ale jakby ktoś z górnego śląska potrzebował usług budowlano remontowych to sie polecam .

 

tel. 0880926689

Śląsk wyjechał w góry na długi weekend. Pojutrze ruszy do ataku. A ja nie w góry, tylko do pracy. I niestety podobnie pod koniec maja. Ale potem urlop! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dawno cieszyłem się z zakupu działki, a tu taki klops.

Okazuje się że w księdze wieczystej nie ma wpisu na temat służebności drogi. Jedynie w akcie notarialnym poprzedniego właściciela był zapis o "zagwarantowanym dostępie do drogi".

Macie jakieś pomysły, co z tym fantem począć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po "małej " przerwie

U mnie nic nowego bo jestem troche "uziemiony" nóżką w szynie, ale ciesze sie wynikami u innych, a tych co to już mieszkają prosze aby sie jednak tu czasami odezwali i podzielili wrażeniami

pozdrawiam ślązaków i górali sląskich :wink: :D :D( i góralki :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na forum, ale myślę, że zagoszczę na nim jakiś czas :D

Właśnie przymierzam się do zakupu działki w Zabrzu i kupna gotowego projektu Pamela z grupy Archipelag

http://www.archipelag.pl/switch_obj.php?KatID=3990400&KlasaID=3&ObjID=349&CanBack=1

 

I tu moje pytania:

Czy ktoś już kupował u nich projekt?

Kto w okolicy Gliwic, Zabrza wykonuje dobrze i niedrogo adaptacje projektu?

Czy możecie polecić solidnego i niedrogiego kierownika budowy?

I najważniejsza, ekipę która sprawnie, poprawnie i niedrogo postawi stan surowy?

Ewentualnie inne tematy na które warto uważać :D

 

Z góry dzięki za wszystkie info,

na priv lub forum,

 

Pozdr,

 

Rafal Marciniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...