Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bardzo wszystkich prosze o pomoc w znalezieniu ekipy budowlanej , chociaz wiem ze to graniczy pewnie teraz juz z cudem.. chcemy ruszyć wiosna, wlasnie ma geodeta przyjsc tyczyć, a ekipa ta co mialem, ale niestety bez umowy zamowina dzwoni mi dzisiaj że do niemiec wyjeżdzaja.. klapa totalna.. budowa w mikołowie i dzieci z gory na namiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wszystkich prosze o pomoc w znalezieniu ekipy budowlanej , chociaz wiem ze to graniczy pewnie teraz juz z cudem.. chcemy ruszyć wiosna, wlasnie ma geodeta przyjsc tyczyć, a ekipa ta co mialem, ale niestety bez umowy zamowina dzwoni mi dzisiaj że do niemiec wyjeżdzaja.. klapa totalna.. budowa w mikołowie i dzieci z gory na namiary

 

na gratce jest dzial - uslugi

oglaszaja sie tam firmy , takze budowlane

podzwon - moze jeszcze ktos ma wolny termin

ja tak znalazlem lecz to bylo w styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

gdzie w okolicach tychów, chełmu sląskiego kupię

tanio bloczki na fundamenty, i pustaki na sciany zewnetrzne

i jeszcze jedno

czy ma ktos namiar na transport desek na szalunki

z tychów do chełmu??

 

Witam

doszły mnie słuchy że w Cielmicach jest jakaś fabryczka, która robi bloczki ale nieznam namiarów :(

pozdrawiam

 

niestety w Cielmicach nie robią żadnych bloczków fundamentowych (zrobiłem sobie wycieczkę w ostatnią sobotę w celu rozeznania tematu)

jest tam zakład, który robi różne elementy betonowe (kostki, płyty, kraweżniki) ale bloczków akurat nie

w Imielinie zaproponowano mi ostatnio bloczki 25 po ok 2,95 zł brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...