Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nie ale może się przekonam jak usłyszę lub przeczytam sensowne argumenty ;)

Czym kierujesz się wybierając PC ?

Np. brakiem gazu, który miał być, projekt jest gotowy, gazownia chce budować, ale miasto stawia debilne warunki !!!!!! Pozdr.

Czas na rewizję planów. Ktoś ma pompę 2-3 lata w domu powyżej 200m2? Chętnie poznam doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem porozmawiać z użytkownikiem, bo sami wiecie jaki jest super marketing szczególnie w dużych koncernach.

Cena zakupu i instalacji pompy to około dwa razy drożej niż np: zakup kotła gazowego (rozważam taką alternatywę).

Rozmawiałem z 3 firmami i szukałem trochę w internecie i ceny pomp w zależności od producenta różnią się sporo.

Oszczędności kosztó w porównaniu do gazu ziemnego spore (według producentów), a pewnie cent gazu będą rosły...

Gdyby chociaż gminy lub RP coś nam refinansowało ;-) (podobno w Krakowie dopłacali, ale okazoło się, że niezgodnie z prawem:-)

 

Standardowe dylematy budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Polska w pobliżu rzek przeżywa ostatnie dni w różnych nastrojach. Ja również przeżywam ostatnio huśtawkę nastrojów, na szczęście nie dotknęło mnie nieszczęście podtopienia lub zalania, ale myślami i sercem jestem z poszkodowanymi. Zastanawiałem sie jak Im można pomóc i doszłem do wniosku że nie tylko przez sms-a, Caritas i inne organizacje i instytucje ale również bezpośrednio indywidualnie . Ludzie !! - niemal każdy ma kogoś znajomego lub krewnego związanego z tegoroczną "powodzią" i może mu pomóc finansowo , materialnie lub fizycznie. Apeluje do Was wszystkich dobrej woli i serca - nawet mała czarna kawa (ciepła ) a ucieszy . Jesli możecie i chcecie to można fizycznie bezpośrednio pomóc pokrzywdzonym przez naturę. Nie czekam tu na odpowiedzi na mój post tylko na ... Waszą reakcję w Waszym najbliższym otoczeniu- pamietajcie : mała czarna a też ucieszy ( herbata i kawałek chleba z masłem oraz trochę środków czystości to najpilniejsze rzeczy)

pozdrawiam wszystkich i wspólczuję powodzianom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję fachowca do wykonania instalacji wod - kan. Budowa w Imielinie. Jeżeli ktoś ma namiary na dobrego i niedrogiego fachowca, to poproszę o namiary. Z góry serdecznie dziękuję.

 

PS. Przepraszam tych którzy pisali na priv nt. stempli. Nie odpisałem bo coś nie działa w prywatnych wiadomościach. W ogóle gubię się trochę w tym nowym forum. Temat stempli nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...