Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Jesli ktos potrzebuje halogen z czujką ruchu.

lampa jest stara ma z 4 lata byla zawieszona nad garazem na scianie

przy demontazu niestety złamał sie uchwyt wiec w tej chwili brak uchwytu

zarowka sprawna lampa swieciła i chroniła budowę , szkoda aby znalazła się na smietniku.

moze ktos wykorzysta odbior tylko osobisty zapraszam kogos z Tychow po odbior.

http://images35.fotosik.pl/1432/1794e6b4f15bcd0dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Arturo72
Gdzie kupowaliście styropian pod posadzkę? I jaki? Trochę się zaniedbałem w temacie, a teraz termin nagli...

PS Aha - jakiej firmy?

Ja kupowałem pod płytę EPS200 z Genderki z firmy Stanlux ale widzę,że w Icemarket jest parę zł tańszy.

Transport gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Dzięki, za namiary na sklepy. Rozumiem, że jesteś zadowolony z jakości? U mnie wystarczy EPS100, z tego co pamiętam u Ciebie na styro jest potężna ilość betonu... :)

Do jakości Genderki nie było się do czego doczepić.EPS200 twardy jak kamień,płyty proste nawet te duże zamawiane na wymiar,3m długie :)

U mnie na styro leży 55m3 betonu także twardy styro był konieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kończę wykonanie podbitki PCV Gamrat Drewnopodobnej i mam problem.

Brakło mi 4 listwy po 4mb typu "J" Ciemny Dąb. Czy ktoś z Was robił taką i może mu została.

Ewentualnie jak ktoś ma, a teraz nie robi podbitki to bym pożyczył i oddał za 2 tygodnie jak przyjdzie dostawa do sklepu.

Dzwoniłem do dostawcy, ale trzeba czekać 1.5-2 tygodnie, a to trochę długo.

Jeżeli ktoś potrzebuje to powinno mi zostać trochę paneli, kilka sztuk i pełnych i perforowanych.

Jak by co to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę wykonanie podbitki PCV Gamrat Drewnopodobnej i mam problem.

W problemie niestety nie pomogę, ale obecnie szukam ekipy do elewacji i podbitki. Jeśli możesz polecić swoją byłbym bardzo wdzięczny.

Swoją drogą też rozważam podbitkę PCV drewnopodobną (zamiast drewna). Masz jakieś zdjęcia, jak to wygląda? Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...