Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Czy ktoś z Was wykanczał tynkiem ESTE – czy jest z niego zadowolony lub słyszał, że ktoś nie jest i dlaczego?

To samo Kabe, czy ktoś ma. Jedne z potencjalnych wykonawców, imputuje mi, że zeszli z jakością ostatnio. I stad moje pytanie czy chce sam coś ugrać czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Podobnie styropian Neoterm warto nie warto, czy moze austrotherm?

Z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 15 lipca będę miał do sprzedania drzwi tymczasowe na budowę - do otworu 140cm, wysokość 210cm. Drzwi sosnowe z dostawką stałą, otwierane do środka. Grubość około 5cm, zaimpregnowane i dwukrotnie pomalowane lazurą koloru wenge. Klamka i wkładka gerda + 3 klucze. Odbiór osobisty w Mysłowicach. Zdjęcie podeślę zainteresowanym na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozostałości po budowie mam do sprzedania:

- pręty 6 mm około 40 sztuk - cena 3,5 sztuka (do ew. uzgodnienia)

- skrzynka (rozdzielnia) na prąd tymczasowy jednofazowy wymiary: 46x36x25 - cena 80 zł

- blat kuchenny firmy Unico koloru ARTICO - Śnieżna biel o wymiarach: długość 307 cm, szerokość 120 cm – cena 550 zł.

Koszt takiego blatu o wymach 400 na 120 to ponad 1200 zł. Blat pozostał mi po montażu kuchni. Jest on firmy Unio, który pokryty jest specjalną powierzchnią antybakteryjną DUROPAL MicroPLUS, która w ciągu 24 godzin redukuje liczbę bakterii o ponad 99%.

To jest strona producenta: http://www.pfleiderer.pl/page/1342/kolekcja-unico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was wykanczał tynkiem ESTE – czy jest z niego zadowolony lub słyszał, że ktoś nie jest i dlaczego?

To samo Kabe, czy ktoś ma. Jedne z potencjalnych wykonawców, imputuje mi, że zeszli z jakością ostatnio. I stad moje pytanie czy chce sam coś ugrać czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Podobnie styropian Neoterm warto nie warto, czy moze austrotherm?

Z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

 

Trzeci sezon tynki ESTE. Bez uwag - czyli dobrze.

Wytrzymały ostatnie gradobicie (choć rynny i inne okoliczne dachy nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno tu nie zaglądałem :)

Budowę zakończyłem 5 lat temu i jakoś tak zeszło :/ Rany, jak ten czas leci...

Potrzebuję namiar na jakąś sprawdzoną firmę ze Śląska (ew.jakiejś rozsądnej okolicy) robiącą kabiny prysznicowe na wymiar.

Help! :)

 

Amber szkło. Robili nam kabinę walk in ale inne chyba też robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...