Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Szukam wykonawcy do zrobienia tarasu drewnianego i wiaty dla samochodów. Możecie polecić kogoś sprawdzonego?

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Do niedawna sam robiłem takie rzeczy. Teraz (firma w zawieszeniu) raczej dorywczo. Jeżeli wykonanie w zachodniej części Górnego Śląska i w terminie wiosna 2014, to proszę o kontakt. Mogę się pochwalić sporą ilością obiektów referencyjnych w okolicy.

 

Pozdrawiam

 

tel. 784 710 873

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dawno tu nie zaglądałam,

 

Mam do sprzedania cegły rozbiórkowe 50gr/szt są na palecie przygotowane do odbioru - kupiliśmy bo mąż koniecznie z nich chciał robić ogrodzenie - koncepcja się zmieniła (ogrodzenia) i teraz mamy ich dość trochę do sprzedania. Może się komuś marzy ściana z cegły rozbiórkowej (my takową posiadamy) albo wędzarnik na to są w sam raz. Pewnie i wiele innych zastosowań się znajdzie.

Po zakończonym etapie budowy - mamy wiele a to wiele przemyśleń - cały czas jesteśmy na etapie reklamacji. Ale muszę przyznać że jedna ekpia wogóle nas nie zawiodła - i to byli ogrodnicy. Zatem jeżeli ktoś nie ma czasu żeby ogarnąć teren wokół domu, przygotować rabatki założyć trawnik, itp jak to było w naszym przypadku serdecznie polecam - Pan Jakub 604709062. Moim celem nie jest absolutnie robienie reklamy ale jak człowiek przechodzi przez kolejne etapy budowy to niestety wychodzą błędy innych ekip, gorzej jak z tym nie możemy już nic zrobić.

Na przykład przy zakładaniu drzwi i innych elementów zabudowanych okazuje się że ściany nie są idealnie proste. A ty człowieku potem wiecznie wysłuchujesz żali kolejnych ekip, i tak w nieskończoność. I jeszcze jestem mega zadowolona z Pany który tworzył nam na ścianach obrazy - u nas brzozy kuchnia oraz krople wody salon - aerografem. Też gorąco polecam, nie dość że pięknie (przynajmniej ja nie żałuje) to słowny, odbiera telefony (co często jest niesamowitym problemem - ja dzwoniłam do brukarza 3 tyg. bez odpowiedzi, odebrania tel, itp), doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Gość Antkowa
Witam. Szukam architekta i trochę " na wyrost " kierownika budowy- planowana budowa na wiosnę, okolice Psar. I proszę o informację dla laika - z jakim wyprzedzeniem zamawialiście materiały na budowę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...