Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Mam dwie rolki wełny Toprock 18 cm gr 0,035 W/mK odstąpię za przysłowiową flaszkę ;-)

Został mi jeszcze Odpowietrznik instalacji sanitarnej do dachówki Opal kolor czerwony do odpowietrzania pionu sanitarnego. Komplet zapakowany nawet niewyjmowany idealny. Cena w składzie ok 450 zł odstąpię za połowę ceny.

No i kantówka 10x10 nieheblowana 2 szt po 6 m, 1 szt 3,4m, 2 szt 2,5m, 3 szt 4,5, 1 szt 2,7, oraz ok 5 szt 1-1,5m

Do odbioru w Zabrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed firmą MTB Hydroizolacje Michał Tronina (siedziba w Opatowie), która robiła u mnie elewację. Mimo obiecanej gwarancji przestali odbierać telefony, kiedy okazało się, że konieczne są poprawki. Trzeba było zrywać źle wykonane fragmenty. Firma, która to poprawiała po nich stwierdziła, że to totalna fuszerka. ODRADZAM współpracę !!!

Przestrzegam też przed płaceniem jakichkolwiek zaliczek zanim skończą całą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy ktoś zagląda jeszcze do naszej jaworznickiej grupy więc pozwolę sobie powielić pytanie tutaj ;)

Przychodzę z prośbą

Pilnie potrzebuję namiary na osobę, która wykona przyłącze wody na odcinku 65 metrów w rozsądnej cenie.

Mamy już jedna wycenę od jaworznickiego wykonawcy (pan A. z Cięzkowic) na 7000 zł :/

Mamy też wycenę od gościa z Sosnowca 3900 zł (jest różnica, prawda ?) ale brakuje mu jakiegoś papierka żeby nasz kochany MPWiK pozwolił mu to zrobić.

Będę wdzięczna za namiary.

 

poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ma ktoś namiar na solidną firmę od schodów????? woj. śląskie , sbl.

Ladybird Ty już chyba na końcu budowy, możesz kogoś polecić?

 

Ja mam schody kręcone wylane. Zamówiłem prefabrykat w firmie dombud z siemianowic i jestem zadowolony. Schody są ozdobą w domu. Natomiast do balustrad z nierdzewki polecam firmę arte z okolic Rybnika. Jedna z niewielu ekip z której jestem w 100% zadowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...