Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Piejar

 

ja wykonuje głownie dachy czyli wiezba + pokrycie i to moge wykonac jestem z rybnika. Domy też stawiamy ale neistety nie podejmnę sie tego bo murarz spadł z rusztowania i przez najblizsze pol roku bedzie lezal .

 

A dachy robimy po cenach konkurencyjnych więc jesli zdecydowalbys sie na rozbicie tych robot na etapy to prosze o telefon w sprawie wszystkiego oprocz murowania i tynkowania.

 

Pozdrawiam tel. 0880926689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, buduję dom w Pilchowicach koło Gliwic, szukam kogoś do położenia tynków, myślałem o tynkach kładzionych maszynowo ale cementowo wapiennych, interesują mnie informacje: kto, za ile i jak.

Pozdrawiam GrzegorzS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bede poszukiwal firmy do przebudowy dachu plaskiego,kopertowego w domu tzw.kostka parterowa z terenu Katowic.

Zakres prac:

demontaz rynien,kominow,poszerzenie dachu

o 80cm,wybudowanie nowych kominow,ocieplenie welna mineralna,zrobienie

pergoli nad tarasem z drewna,zadaszenia nad wejsciem,wykonanie podbitki

z drewna zaimpregnowanego...projekt do wgladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Może ktoś poleci, gdzie najtaniej piasek, pospółka, cement w okolicach Mikołowa?

 

Pozdrawiam

 

Z tego co pamiętam to piaskownia jest gdzieś w Gardawicach, ale dokładnych namiarów nie znam

 

PS. Przypomniałem sobie, że mam ich wizytówkę:

 

Piaskownia JARUB

Orzesze-Gardawice, ul. Centralna 27

tel. 221-42-50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam: Pan Gruszczyk tel. 601 426 316 - wozi tylko całe Tatry (ale ceny ma OK),

nastepna to Pani Janina Stencel (troche droga ale ma wszystko na czas) tel. 226 14 88.

Jak będziesz kupowac piasek z Gardawic to uważaj na złoże, z którego kopią (piasek I gat. różni sie od siebie i to bardzo :( :( )

Też buduję w Mikołowie.

A Jarub nie ma własnego transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Niestety z rozlicznych powodów, w tym i związanych z moją dłuższą nieobecnością na forum nie udało mi się przygotowac majowego spotkania. Zapewniam, że późnym latem i wczesną jesienią nad zalewem też jest pięknie..... U mnie już trawa jest wysiana, może do końca sierpnia jakoś się wzmocni....., ogród też założony.... ciągle zamierzam zrealizować moje zaproszenie.... i tylko przesunąć je w czasie. Mam nadzieję, że uda miś dać znać o wszystkim z odpowiednim wyprzedzeniem.

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...