Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Jestem bliski załamania. Po zmianie ekipy "budowlańców" nie mogę zrobić nic z zasypaniem ław pod piwnicami bo padający co kila dni deszcz ciągle je zalewa. Grunt na mojej działce (jak już pisałem na forum) to glina i każda nawet najmniejsza ilość wody powoduje jej rozmiękczenie. Jak takie rozmiękczone podłoże zagęszczać, zasypywać i zalewać betonem? Może ktoś ma jakiś pomysł, jak szybko i skuteczne osuszyć podłoże pomiędzy ławami w piwnicy, aby wykonać podłogi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witom slazokow

dzieki szczegolne dla jamlesa za namiary

okazalo sie ze nie znalazlem do tej pory nic lepszego niz kotlarnia

przywiezli mi juz z kotlarni -oddzial zabrze piasek budowlany po 10,2 PLN netto za tone (ma duze kawaly gliny)

niestety transport jest drogi

najtansze co znalazlem to bylo okazjonalne 5 PLN za tone przywozu piasku

inni chceli 150 PLN za 8 ton przywiezienia pospolki

mysle ze to zdzierstwo

jesli ktos ma jakis namiar na transport w przystepnej cenie to prosilbym o namiary na priv

 

okoloce bytomia i tarnoskich gor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

Właśnie wróciłam z urlopu i pierwsze co zauważyłam po przyjeźdzuie do domu to stojące tablice na sąsiedniej (za naszym pseudopłotem) działce... sąsiad sprzedaje swoje działki. A może dobrze byłoby mieć forumowicza za sąsiada? Może kogoś z Was zainteresuje działka w Imielinie?

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witom slazokow

dzieki szczegolne dla jamlesa za namiary

okazalo sie ze nie znalazlem do tej pory nic lepszego niz kotlarnia

przywiezli mi juz z kotlarni -oddzial zabrze piasek budowlany po 10,2 PLN netto za tone (ma duze kawaly gliny)

niestety transport jest drogi

najtansze co znalazlem to bylo okazjonalne 5 PLN za tone przywozu piasku

inni chceli 150 PLN za 8 ton przywiezienia pospolki

mysle ze to zdzierstwo

jesli ktos ma jakis namiar na transport w przystepnej cenie to prosilbym o namiary na priv

 

okoloce bytomia i tarnoskich gor

Leonie z Katowic cieszę się, że na coś się przydałem :lol:

namiarów na silikaty nie mam, na HDS tak ale z Knurowa, ale to mogłoby

być tak opłacalne jak wysłanie Kamaza po dwa Tyskie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olinku:)

Olinku, a nie wiemy czy planujesz jakąś budowe?

Czy masz działeczkę, gdzie?

Napisz coś więcej:)

pozdrawiam:)

Lala

Działkę mam w Sosnowcu a zamierzam zbudować coś takiego (link do postu - może ocenicie bo już blisko do zakupu projektu) http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=50897 . Mam nadzieję że zdołam zacząć w przyszłym roku - a kiedy skończyć zdołam to się okaże :wink: . Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

W końcu 14.06 ruszyłem z budową. Na dziś gotowe są ławy (solidne bo na szkodach) i część drenażu. Jutro lejemy chudziak.

Ekipa spisuje się super i oby tak było do końca. Kasa leci że aż strach ale cóż ... nie może być inaczej.

Pozdruffka dla wszystkich budujących.

 

prześlij prosże na priva namiary na ekipę szukamy kogoś (z kogo ludzie są zadowoleni) startujemy na wiosnę'06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...