Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

ponownie ostrzegam przed firmą DEKS z Mikołowa. Właściciel to Krzysztof Gw. (niewysoki, w okularach, ciemne włosy) drugi "specjalista" to Leszek Za. (młodszy od Krzysztofa) a z nimi trzyma się Grzegorz (z wąsem, nie pamiętam nazwiska), i Stasiu (chudy, z wąsem, mówi o sobie że zna się na hydraulice :evil: ). Leszek sprzedawał okna DAKO - może dalej nabiera ludzi na okna i bramy.

Ostrzegam przed nimi - jeśli jednak ktoś wie gdzie budują i mógłby mi podać namiary na miejsca w których pracują to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Ludzie ci wyłudzili od nas ogromne pieniądze tytułem zaliczek na materiały, i zniknęli. Rozwiązali firmę i są nie do złapania przez komornika. Jeśli uda nam się wykryć ich źródła dochodów, moglibyśmy odzyskać przynajmniej część. Wiemy że grasują w okolicach Strumienia(tam mieszka Krzysztof G.), Kobióra (tam była jakaś budowa, pod lasem, dom wg projektu Archipelagu), Bojszowy, Tychy, Bytom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jmales, najlepiej na już, im szybciej tym lepiej, ekipa z którą dogadaliśmy się nie może wejść w poniedziałek , dowiedzieliśmy się o tym dopiero teraz....

Górale z którymi rozmawialiśmy też są teraz zajęci :cry:

mam dość działu - budowlanka, a jak słyszę o bezrobociu w ich branży to...... :evil: :evil: :evil:

 

pozdrawiam

marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę was o namiary na waszych geodetów (tych z których jesteście zadowoleni ocz. :D )

najlepiej zapytaj w Geodezji o namiary na geodetów, potem z nimi porozmawiaj o terminach i cenach

i .........wybierz tego, który Ci się podoba 8) :wink:

Ja mam dwóch geodetów- sąsiadów, ale ich rejon działania to okolice Gliwic,

ale jeżeli nie znajdziesz nikogo to daj znać, zapytam czy byliby zainteresowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę was o namiary na waszych geodetów (tych z których jesteście zadowoleni ocz. :D )

najlepiej zapytaj w Geodezji o namiary na geodetów, potem z nimi porozmawiaj o terminach i cenach

i .........wybierz tego, który Ci się podoba 8) :wink:

Ja mam dwóch geodetów- sąsiadów, ale ich rejon działania to okolice Gliwic,

ale jeżeli nie znajdziesz nikogo to daj znać, zapytam czy byliby zainteresowani

dziekiz a zainteresowanie. Gliwice to troche za daleko wiec policza slono za dojazd itp. W geodezji pytalam- dali mi rozpiske, reszte znalazlam w necie- wiekszosc z naszego terenu nie bierze zlecen, sa zawaleni robota. Reszta to jakies dziwne osoby, ktore ewidentnie chca nas naciagnac. Szukam dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...