Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajnie, że jest nas więcej z Siemianowic.. dobrze że już ktoś przeciera szlaki :)

 

Myslelism tez nad Rogoznikiem. Wojkowicami etc, ale jednak najbardziej podobało nam się na Przełajce (chociaż troszkę drożej).

Mam nadzieję, że uda nam się też osobiście powymieniać trochę doświadczeń (chociaż ja nie mam ich zbyt wielu jeszcze :))

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles kiedys na wymianie podawales namiary na tani piasek /zasypanie czesci fundamentow/....mozesz jeszcze raz je podac ?

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1022&postdays=0&postorder=asc&start=2280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa, macie jakieś namiary na dobre ( w rozsądnych cenach ) ekipy które potrafią stawiać dachy ? Bo mi Pan z okolicy zaśpiewał 50 zł / m2 dachu i 150 zł za okno. Czy to jest normalna cena ?

 

jestem umowiony na 17zł m2 za wiezbe a za polozenie dachowki 18złm2

montaz okna 120zł szt ..montaz rynien 8zł mb.....material jego wiec pewnie cos tam jeszcze przytuli dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za milczenie.. ten tydzień nie wchodzi w rachubę, imprezujemy u znajomych....

prawdę powiedziawszy, termin forumowej imprezy negocjuję też z moim lubym, no i tu mam pewne opóźnienia.... ;)

jednak początek października jest bardziej realny...np. 1.X.?

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi dać namiary na sprawdzonego brukarza? Sprawa dość pilna, bo kostka kupiona i leży na składzie. Do ułożenia ok 12m kostki w Rudzie Śl.więc wszystkie większe firmy olewają taką ilość, ale chyba są jeszcze tacy co nie gardzą żadną robotą? Może znacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ślędzę od jakiegoś czasu to co się dzieje na Forum Muratora i trafiłam na Was. Szukałam trochę jednak nie trafiłam na jakiś namiar na architekta z okolic Katowic . Potrzebny mi jest architekt do projektu domku jednorodzinnego indywidualnego. Niestety projekt gotowy nie wchodzi w rachubę. Możecie kogoś polecić ? :) Pozdrawiam, agnisia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...