Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

art.29, pkt 2

"2) wolno stojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranzerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500m2 powierzchni działki"

 

tutaj całość zmian: http://www.mi.gov.pl/prezentacje/jednostki_dokumenty/27/prawo_bud_zm.pdf

 

ale przeciez u nas co urzednik to inna interpretacja... więc nie wykluczam po odpowiednim załączniku :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że jest to nasza pierwsza budowa ....

...dopiero pierwsza budowa ?? - my wszyscy tu budujemy już kolejną budowe , ja to nawet nie pamiętam którą :wink: :D

życze Ci ... entuzjazmu aż do samego końca tej pierwszej budowy

Poza tym przypominam, że jutro ma być wspaniała pogoda nad zalewem Imielińskim, gdzie zapraszała nas wszystkich Gaga2. Bedzie okazja zobaczyć jak wygląda jedna z tych ...pierwszych budów :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

słowo impreza może nie do końca jest adekwatne do odwiedzin, jakimi zaszczycił nas Bodzio_g. Co nie zmienia faktu że było sympatycznie, a nieobecni mogą żałować..... :D

Pozdrawiam,

gaga2

 

o jejku to dalismy d... na calym froncie. Sorki, mz mielismy wielka ochotke tylko szpital nam sie w domu zrobil. Seba grypka, ja nozka- stan krytyczny

 

hmmm ale moze kiedys powtorzymy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu frekwencja nie dopisała, ale za to było bardzo sympatycznie . Dopisała pogoda , czuć było śląską bryzę od zalewu , zapach grzybów za płotem i widok gór na horyzoncie. Pogadaliśmy o budowie i nie tylko, żałuję, że ten dzień tak szybko minął . A takiej chaty odwalonej na cacuś to jeszcze żech nie widzioł :o :roll: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dawno nie pisałem na forum. Moja budowa idzie wyjątkowo kiepsko. W przyszłym tygodniu zapowiada się załamanie pogody, a ja jestem na końcówce murów parteru i przed zrobieniem stropu. Pytam doświadczonych Forumowiczów, w jakich warunkach temperaturowych można jeszcze kontynuować budowę(MAX z tradycyjną zaprawą cementowo wapienną), czy lepiej skończyć w przyszłym roku. Słyszałem, że są specjalne dodatki do zapraw i betonów tzw. antymrozowe. Czy ktoś z Was ma w tym względzie jakieś doświadczenie? Ja mimo wszystko chcę przykryć dom przed prawdziwą zimą.

 

Pozdrawiam

W obecnej sytuacji znalazłem się również z powodu ostatniej pracującej u mnie ekipy, ale o niej jeszcze napiszę. I jeszcze jedno pytanie, czy ktoś coś słyszał o firmie budowlanej "ZBYSZKO" z Mikołowa. Podobno budowali domy w Wyrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

powoli przymierzam się do wykańczania łazienek i w związku z tym poszukuje solidnego , dokładnego , słownego ;) fachowca. Prace zamierzam wykonywać w marcu przyszłego wiec trochę czasu jeszcze zostało. Jeśli macie kogoś godnego polecenia bardzo proszę o namiary , będę wdzięczny.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...