Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Od 31 marca do 2 kwietnia odbywać się będzie w Rybniku kolejna, XI Giełda Budownictwa i Wyposażenia "DOM".

 

http://www.rybnik.pl/_files_/logo_dom.jpg

 

Zakres tematyczny tegorocznej edycji giełdy obejmuje materiały i usługi budowlane, technikę grzewczą i sanitarną oraz wyposażenie wnętrz i ogrodów.

 

Celem Giełdy jest stworzenie inwestorom możliwości poznania firm działających na naszym terenie, ich potencjału, stosowanych technologii, materiałów, a wystawcom zaprezentowania i promocji swoich przedsiębiorstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących na śląsku!!!

Szukam dobrej i sprawdzonej ekipy do wykonania wieźby, ułożenia dachówki, a także wykonania tynków wewnętrznych tradycyjnych ze szlichtą z piasku kwarcowego.

Bardzo proszę o namiary [email protected] lub na priva.

A swoją drogą gdzie można na śląsku kupić piasek kwarcowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcę się wybudować w okolicach Rybnika, w związku z tym zapytuję wszystkich budujących się w tamtych okolicach czy nie mają namiarów na działkę budowlaną, szczególnie interesuje mnie Rybnik Ochojec i Kamień. A może jakaś inna okolica ale koniecznie z dostępem do szkoły i przedszkola.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od 31 marca do 2 kwietnia odbywać się będzie w Rybniku kolejna, XI Giełda Budownictwa i Wyposażenia "DOM".

 

http://www.rybnik.pl/_files_/logo_dom.jpg

 

Zakres tematyczny tegorocznej edycji giełdy obejmuje materiały i usługi budowlane, technikę grzewczą i sanitarną oraz wyposażenie wnętrz i ogrodów.

 

Celem Giełdy jest stworzenie inwestorom możliwości poznania firm działających na naszym terenie, ich potencjału, stosowanych technologii, materiałów, a wystawcom zaprezentowania i promocji swoich przedsiębiorstw.

 

a w jakich godzinach giełda jest otwarta i na jakiej ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy warto jechać to zależy czego się oczekuje???

Ja na początku byłam tym zafascynowana, ale mój chłop to podchodzi na zimno to wydatków i różnych nowości :(:(:):). Generalnie zgadzam się z przedmówcami - siano i kicha. Ale mozna coś ciekawego podejrzeć i sfotografować :):):). Mój chłop był na targach w Gliwicach i jak stwierdził - takiego chłamu to jeszcze nie widział - poza oknami, kominkami, kafelkami (w bardzo skromnym wyborze) to nic ciekawego nie było - ale też szukał tynków zewnętrznych, bram, kostki brukowej, itp. itd. A dużo Banków było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli warto jechać, czy nie?

 

zalezy czego oczekujesz ....ja szukalem firmy do stanu surowego

 

znalazlem dwie ...jedna chciala 45 tys.. netto za robocizne ,druga miala skomplikowany sposob liczenia ...wiec odpuscilem :wink:

 

chcialem sobie "pomacać" ceramike i beton kom...niestety tylko był porotherm

 

ale za to okien i drzwi jest mase ....tylko ze mi to tito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj zalało nam mieszkanie, bo zima zrobiła pustkę na dachu naszego bloku. Jako wspólnota mieszkaniowa szukamy solidnej ekipy do wymiany dachu i kogoś kto nam doradzi czym ten dach pokryć. Teraz jest pokryty dachówkami.

Proszę o kontakt [email protected]; 603 716 736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co tam u was na pokładzie ?

Sezon budowlany w pełni. Jadąc wczoraj samochodem zauważyłem, że nikt nie marnuje czasu (raczej pogody), a w sklepach ruch coraz większy.

Nasz budowlaniec dał nam 1 dzień na dostarczenie materiałów i mediów (150 m. przewodu 220V i woda do zbiornika 1000l) na plac budowy – no i dzisiaj praca wre. Ostanie ustalenia dotyczące niektórych zmian w projekcie zapadły grubo po północy (bez wizyty u architekta się nie obeszło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Slazakow!

 

Mam do Was pytanie, chociaz pewnie nie bedziecie wiedzieli...bo wiekszosc z Was dopiero bedzie zaczynac :(

 

Ale co tam..zapytam :lol:

Czy ktos z Was moglby polecic dobra (najchetniej tez przyjazna cenowo...) firme, ktora sprzedaje i montuje bramy przesuwne samonosne z automatyka ??? do kompleciku furtka na elektromagnes

Bede bardzo wdzieczna

 

P.S. W ferworze walki zamowilam za duzo bloczkow z betonu komorkowego Solbet 36 cm. Gdyby sie komus nadaly i mialby je jak odebrac to chetnie odstapie

 

Pozdrawiam wszystkich

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wlasnie wrocilem z gieldy budowlanej DOM w Rybniku.....bardzo malo wystawcow nie mowiac o ich przygotowaniu...nastawiali wesole blondynki ktore wreczaly tylko ulotki....... choc musze przyznac wynegocjowalem dobra cene na dachowke i odkurzacz centralny......

 

 

 

Pozdrawiam

Paradox

Ile będzie Cię kosztował odkurzacz i jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...