Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cena cementu ma wzrosnąć- taką informację mój mąż dostał w hurtowni!

Nie przejmuj się zbytnio takimi tekstami. Jest to stały kit który jest wstawiany klientowi jeżeli głośno się zastanawia czy kupić większą ilość jakiegoś materiału z wyprzedzeniem (zaznaczam że nie jestem handlowcem). Ja kupuję czasem coś z wyprzedzeniem jak jest faktycznie fajna cena lub gdy chcę zamrozić kasę (żeby się nie roztopiła :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beaty, Pjejar ma sporo racje z tym ściemnianiem o podwyżkach. Na początku kwietnia usłyszałem że mam niesamowite szczęście i zapłacę za cement po starej cenie- była to tylko paleta, a za miesiąc kupiłem u innego dostawcy taniej o 50 zł/t. Co najważniejsze, jak zmagazynujesz za dużo towaru to co z tym zrobisz, nie zawsze da się to oddać po paru miesiącach. Zgadzam się że ciężko się oprzeć zapowiedziom o podwyżkach – sam to przeżywam, liczy się przede wszystkim rozsądek. Czasami jak potrzebujesz jakiś materiał na wczoraj, zdarza się że zapłacisz drożej innym razem trochę taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na firmę spod Limanowej produkującą garaże-blaszaki. Cena 1000 zł brutto z dowozem i montażem. Garaż ma wymiary 3x5 m. Dwa zapięcia na kłódki + zamek. Jedyne co konieczne to wypoziomować teren pod garaż i zapewnić dostawę prądu na ok 30 min - do montażu blaszaka. Czas oczekiwania na realizacjęzamówienia do 10 dni.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy siedzą na budowach - jako grupa spadamy na liście, więc podciągam. A tak naprawdę to rozpoczynam budowę pod koniec czerwca i mając już za sobą całą papierologię myślałam,że będzie już spokojniej. A tu po rozmowie z wykonawcą i kierownikiem budowy mam mętlik w głowie: czy podołamy z budową jednocześnie pracując ( intensywnie )zawodowo? Na szczęście kierownik budowy widząc nasze zrozpaczone miny postanowił w wielu kwestiach nam pomóc i to podniosło nas na duchu. Pozdrawiam... :cry: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie realizuję drugie podejście do zakupu działki w Tychach Czułowie. Pierwsze niestety zakończyło się niepowodzeniem (właściciel wycofał sie ze sprzedaży), a juz byłem zaprzyjaźniony z sąsiadmi.

Teraz w innej lokalizacji mam nadzieję, ze do transakcji dojdzie.

Ale pytam: jest tu ktoś z Tychów Czułowa- najlepiej z terenu dawnych sadów?

KubaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...