Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

może ktoś skończył ściany i może polecic murarza - najlepiej od białego betonu komórkowego - planujemy ściany jednowarstwowe. Juz raz pytałam ale nie ma odzewu, nikt nie był zadowolony ze swoich wykonawców?. My zaczęlismy fundamenty i wciąż nie mamy zaklepanych wykonawców do ścian, a goście od fundamentów nadają sie jedynie do podawania bloczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszyskich! mam już pozwolenie na budowę, ale ekipa budowlańców wyjechała do Angli i poszukułę ekipy budowlanej. Jeżli możecie mi polecić dobrych i sprawdzonych fachowców będę bardzo wdzięczny. Za wszelkie kontakty i wskazówki z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Niech się mury pną do góry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy są na forum osoby które mają okna od ABA Wiktorczyk z Czarkowa?

Jakieś opinie na ich temat?

znalazłem z necie że w pszczynie tez jest fabryka okien Wiktorczyk, to jest ta sama firma?

 

Asek

u góry na pasku jest Szukaj....wpisz wiktorczyk ... i czytaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam od roku okna Firmy ABA Wiktorczyk z Pszczyny-Czarkowa, natomiast Firma Wiktorczyk w centrum Pszczyny to firma córka i podobno ida troszke na masówke.Znam kilka osób , które mają te okna z ABY i wszyscy sa bardzo zadowoleni, jedna uwaga najlepiej wybrać tę drozszą wersję okien.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na firmę spod Limanowej produkującą garaże-blaszaki. Cena 1000 zł brutto z dowozem i montażem. Garaż ma wymiary 3x5 m. Dwa zapięcia na kłódki + zamek. Jedyne co konieczne to wypoziomować teren pod garaż i zapewnić dostawę prądu na ok 30 min - do montażu blaszaka. Czas oczekiwania na realizacjęzamówienia do 10 dni.

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na priv.

proszę o podanie numeru tel.do tej firmy gdyż jestem zainteresowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...