Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Hej

my jesteśmy na etapie kupowania działki i planujemy ruszyć z budową w przyszłym roku, także będę pilnie podczytywać. Na razie mieszkam w Sosnowcu a co do działki to szukamy takiej za rozsądną cenę nie na końcu świata, bo do pracy jakoś trzeba dojechac.

pozdrawiam wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Kasiu, cześć gatku.

No to się silna ekipa z Sosnowca znalazła. Ja też tam akurat pomieszkuję. Ceny działek niestety do normalnych nie należą, ale spiesz się gatku, bo inflacja w tej dziedzinie galopująca. A na dodatek wieszs jak to jest z monopolem ziemi - jej nie przybędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starych i nowych ...

michcioizi - szukaj w 3-4 składach lokalnych i wybierz najtańszy i blisko - materiały masowe i ciężkie to drogi transport

kaska maciej - szukaj tu i tu

scrollek - miał to raczej luzem , reszta do kupienia we workach ale dużo drożej niż luzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie gdzie kupić miał węglowy pakowany w worki 25-30

włąśnie jestem przed wyborem pieca węglowego i potrzebuję namiary na taki asortyment, może też być ekogroszek w workach lub eko-fins

 

Ja kupowałem ekogroszek tutaj http://www.e-mur.pl

Wystarczy zadzwonic i przywiozą w workach ale nie wiem jak z miałem...

Zadzwon i zapytaj. Aha cen nie pamietam, pewnie sie już zmieniły, wiem że mają dwa rodzaje chyba Retopal i Ekoret.

Powodzenia przy wyborze pieca:)

Kto wie gdzie dostanę dobry beton w okolicy Katowic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli chciałam się dołączyć do grupy, powoli bo spisaliśmyu dopiero umowę przedwstępną , dzialka w MYSŁOWICACH Brzęczkowicach,

poszukujemy geologa do zbadania gruntów, bo od tego zależy czy podpiszemy umowę ostateczną.

Jeżeli macie namiar na jakiegoś oczywiście rzetelnego a zarazem niedrogiego (czy to wogóle możliwe?) geologa to podzielcie się namiarami, jeżeli opinia będzie zła nie chcemy wyrzucać w błoto 1000 zł za ww dokumentację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje budowe w Tychach

jestem na etapie zalatwiania papierow i szukania projektanta (nie koniecznie architekta) do zaprojektowania (tanio) najlepiej z nadzorem w cenie, no i wszelkie sugestie co do wykonawców i materiałów mile widziane.

Juz teraz mam dylemat porotherm czy silka?

Pozdrawiam budujących ze slaska 8)

 

lidiasiem sprawdz http://www.geotest.gf.pl/ jak ostatnio pytalem to brali 100zl/m odwiertu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zdecydowałem się na instalację pompy ciepła w przyszłym domu (początek budowy lada dzień) w Powiecie Mikołowskim.

Czy ktoś zna solidną firmę z okolicy, która może kompleksowo załatwić temat, tj. sprzedaż, montaż i ew. serwis)?

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...