Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

widzę, że nie tylko ja nieczęsto tu zaglądam.

ROZA! Co z "naszą" kanalizacją??? (Jaroszowicką)

Miała być,a nie ma, bo się niektórzy sąsiedzi nie zgodzili (podobno - ploteczki sąsiedzkie) a nam spływa cała woda z okolicy

:sad:

Wzdłuż Miodowej Miasto ma budować 80 domków jednorodzinnych. Może wtedy dokończą kanalizę. Jak to rozwiązujecie (tymczasowo szambo, czy wolne miejsce?) Pozdrawiam.

A te targi w K-cach to kiedy??? Napiszcie mi sierotce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Olinka nie licz na kanalizację przez najblizsze 1,5 roku . Przynajmniej na samochodowej. U mnie sucho i barak już stoi . Graniczę z działkami które będą sprzedawane . Ja dalej czekam na pozwolenie dalej mając nadzieję że w tym roku zamieszkam :smile:. Ale ze mnie optymistka . Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie spotkałabym się się z Wami, ale raczej na Targi się nie wybiorę. Jakoś po tych lokalnych został mi niesmak.

Proponowałam spotkanie na Zalewm Rybnickim wiem,że dla Was to troche daleko, Mirzaw zapraszał do siebie ale jakoś tak brak grupowego poparcia. :smile:

Moje zaproszenie jest aktualne może np.3 maja

Jeżeli macie inne propozycje w miarę możliwości się dostosuję

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-04-07 17:37 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszem i wobec

Co do pytania czy warto na targi..

Zauważyłem że im bliżej kopńca (wykańczania domu) itp, to mniej intersujących rzeczy. W sumie to warto jechać na targi jak zaczynasz budować, wybierasz materiały itp, potem to lepiej pojechać do znajomych co budują, poszperać w necie czy pojechać do leroya, castro, praktycznego itp. Ja osobiście na targi już nie pojadą bo nic tam już w tamtym roku nie było a w tym to znów mniejsza powierzchnia.

Szukam drzwi do środka- macie jakieś własne doświadczenia - oglądałem niedawno firmy Drewpol - całkiem całkiem tyle że cena diość wysoka.

Mirzaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MirZaw !!

W Pszczynie gdzie mieszkam sa drzwi drewniane sosnowe, surowe, bardzo fajne (mam juz wstawione 2 drzwi w swoim mieszkaniu) za cene od 321 zl plus oscieznica (69 zl) do 402 plus oscieznica.

rozmiary od 60 do 100 pelne i z szybkami. jak chcesz wiecej info to pisz na: [email protected]. Rzadko tu bywam :sad:, brak czasu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirzaw. Ten Drewpol pewno oglądałeś w Builderze, nie?

Ja też , są extra ale te które mnie się podobały (regulowana ościeżnica i inne takie) kosztowały ok 1.300 zł sztuka. Dla mnie to troszkę za dużo biorąc pod uwagę że potzebuję ich 11 sztuk.

Szkoda że to co fajne przeważnie jest drogie, prawda kochani?

A tu niestety coraz więcej kompromisów przede mną. Już zrezygnowałem z kominka z szybą wypukłą na rzecz zwykłej. Sama szyba to 1000zł więcej. Kutej kraty w ogrodeniu też chyba już nie zobaczę.Itd,itd,itd

Na targi wybrać się warto zawsze.Ja jadę.

Choćby po to aby zobaczyć kraby, żółwiki i traszki do oczek wodnych w ogródku.

Kraby , czerwone, słodkowodne i do tego chodzące bokiem za jedyne 5 zł sztuka widziałem tylko na targach.

I są to jednak ogromne targi w porównaniu z tymi w Gliwicach czy Rybniku.

Wiem, bo byłem na wszystkich 3 i to po dwa razy.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: bobiczek dnia 2003-04-09 12:15 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku przy dzieciaku panienkę chcesz zmywać :wink:

Chyba, że dziecko do oglądania zwierzaczków a Ty do ... zmywania :smile:

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-04-09 23:22 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...