Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytałam na wymianie doświadczeń - ale cisza :(

Macie dodatkowe dzwi zewnętrzne do pomieszczenia gospodarczego z tyłu budynku ? Szukam namiaru na drzwi do takiego pomieszczenia (nieocieplone ale mocne, najlepiej antywłamianiowe np stalowe no i oczywiście tanie, nie muszą być ładne :)).

Jakie wymiary, do jakiej kwoty?

Będzie łatwiej coś zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z projektu wychodzi 90/190 ale musiałabym dokładniej zmierzyć. Chodzi mi raczej o namiar na producenta. Cena ... jak najtaniej, jak pisałam nie muszą być ładne (najlepsze by były koloru metalowego, nie drewniane) ale koniecznie antywłamaniowe (antywyważeniowe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam adresow dealerow bram garazowych Wisniowski i Hormann

w Zabrzu , Gliwicach lub okolicy.

 

i jeszcze jakby ktos z laski swojej mogl podac namiary na projektanta instalacji gazowej. - moze byc na priv.

 

z gory dziekuje i pozdrawiam

Piotr

 

Ja mam z Hormana bramę,zamawiałam w Rudzie Śląskiej w ELIT SALON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Tym razem poszukuję pilnie ekipy do ogrodzenia, dokładnie chodzi o ogrodzenie z siatki + podmórówka z gotowych prefabrykatów (tył działki ok. 100m) i jeszcze jakieś 60m płotu z taką samą podmórówką (strona frontowa). Materiału własnego nie mamy.

Polecicie kogoś?

Pozdrawiam

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie zaczynam swoją budowę . Jestem na etapie oczekiwania na WZ. Czy możecie polecić jakiegoś sprawdzonwgo i niedrogiego architekta chodzi o konsultacje podczas wyboru projektu a następnie wykonanie adaptacji projektu typowego?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po co Panu projektant wystarczy przecież dobry kierownik budowy i on zrobi wszystkie zmiany, adaptację i poprowadzi potem budowę.

Zakładając że kupuję gotowy projekt, to czy zmiany typu dodatkowe drzwi z garażu na ogród czy wydzielenie spiżarki z kuchni nie musi znaleźć się w projekcie? Czy to co jest na papierze nie musi być zgodne z tym co będzie wybudowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tak właśnie jest a może nie do końca.

Kupuje się projekt, który nam odpowiada, kierownik budowy musi mieć oczywiście odpowiednie uprawnienia ( w innym przypadku nie może być kierownikiem budowy !!!!!!!!! ). Omawiamy z nim zmiany ( właśnie drzwi okna schody co tam chcemy) on nanosi to na projekt i wówczas składamy o pozwolenie na budowę. Tak to jest.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy nikt nie korzystał z żadnej firmy przy robieniu ogrodzenia?

Poszukuję pilnie ekipy do ogrodzenia, dokładnie chodzi o ogrodzenie z siatki + podmórówka z gotowych prefabrykatów (tył działki ok. 100m) i jeszcze jakieś 60m płotu z taką samą podmurówką (strona frontowa).

Proszę o pomoc :)

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy nikt nie korzystał z żadnej firmy przy robieniu ogrodzenia?

Poszukuję pilnie ekipy do ogrodzenia, dokładnie chodzi o ogrodzenie z siatki + podmórówka z gotowych prefabrykatów (tył działki ok. 100m) i jeszcze jakieś 60m płotu z taką samą podmurówką (strona frontowa).

Proszę o pomoc :)

aka

 

M robił tata z kolegą :lol: .Ale nie z siatki tylko z paneli gotowych,a podmurówka była murowana bo te prefabrykaty są dość kiepskie :x .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...