Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

Poszukuję dobrego i sprawdzonego parkieciarza. Miałam super sprawdzonego, ale zanim ja się wyrobiłam z kolejnymi etapami to w międzyczasie dałam jego nr tel do tylu osób, że dla mnie nie ma już czasu :( Byłabym więc ogromnie wdzięczna za namiary

Skąd ja to znam...... też czekałem.....

Co prawda jeszcze nie sprawdzony, ale.....

1. dał mi dobre ceny na kleje,

2. ma dobrze wyposażony sklep,

3. sprawia wrażenie b.fachowego - rozmowa, doradzanie w sprawie sposobu wykonania, pomiaru wilgotności.

Spróbuj w ParkietDom w Gliwicach na Skowrończej. Zawsze można popytać o "zadowolonych" klientów.

 

Drugi typ to CBM Gliwice na Kozłowskiej (lub Kozielskiej - nie pamiętam). O ile wiem współpracują z kilkoma dobrymi ekipami, sami od lat sprzedają dechy/panele/parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie zostało komuś po budowie pustaków wentylacyjnych dwukomorowch

i cegieł??

POzdrawiam

 

Rogul mi chyba jakieś zostały :roll: .Ile ich potrzebujesz??musiałabym podjechać na budowę sprawdzić.

 

Wezme wszystko co masz :D

 

Rogul został mi tylko jeden pustak wentylacyjny podwójny :cry: .Jak Ci się przyda to zapraszam po niego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was samodzielnie montował podbitkę drewnianą? Warto? Da się?

Opcjonalnie proszę o namiar na wykonawcę. Pozdr.

Poszukiwany również dobry spec od malowania (wewnątrz). Dzięki za wszystkie namiary.

 

Odstąpię tanio przechodnie drzwi tymczasowe. Solidne.

Ja myślałem, żeby samemu wykonać. Chodzi mi po głowie wykonanie podbitki z PCV podobno bardzo fajnie wychodzi. Jedną widziałem i była fajna.

Jak kogoś znajdziesz to daj znać, ja chcę to robić w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sprzedam:

- garaż-blaszak o wymiarach 3*5 metrów ze stali ocynkowanej. Zamykany na klucz plus możliwość zamknięcia na dwie kłódki. Po małych przejściach - pierwszej nocy po przywiezieniu i przed solidnym przymocowaniem do podłoża zerwała się wichura i przewróciła garaż zrywając częściowo dach. Stan dobry, bez rdzy.

Cena 550 zł

 

- betoniarkę - 120 litrów w pełni sprawna, po jednej budowie.

Cena 300 zł.

 

Betoniarkę sprzedam po sprzedaży garażu (nie mam jej gdzie przechować).

Kupując jednocześnie garaż i betoniarkę łączna cena 800 zł.

Odbiór osobisty, nie zapewniam transportu.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś zabrał głos w tym wątku:

http://forum.muratordom.pl/post4134774.htm?highlight=#4134774

 

Dotyczy kosztów typowych na śląsku fundamentów a kosztów wybudowania piwnicy.

Wiem że jednym z hasełek jest "piwnice są o wiele droższe i nie opłaca się ich budować" ale wiem też że fundamenty w miejscach narażonych na szkody górnicze też muszą być droższe w budowie niż np takie w Krakowie dlatego chciałabym wiedzieć jak to wygląda w praktyce - jakie są rzeczywiste różnice w kosztach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę robiła z PCV z GAMRATA,widziałam ją na żywo i jest bardzo fajna.Na stronie z Gamrata jest nawet instrukcja jak się montuje taką podbitkę :roll: .Mi akurat ją będzie robił tata także nie muszę nikogo szukać :p

Kiedy będziecie ją robili, chętnie podjadę zobaczyć jeśli można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę robiła z PCV z GAMRATA,widziałam ją na żywo i jest bardzo fajna.Na stronie z Gamrata jest nawet instrukcja jak się montuje taką podbitkę :roll: .Mi akurat ją będzie robił tata także nie muszę nikogo szukać :p

Kiedy będziecie ją robili, chętnie podjadę zobaczyć jeśli można :D

 

W maju :wink: .Zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...