Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też nie umię wysyłać priv ;((.Jakoś wogóle nie umię się znaleźć na tym nowym forum,wrrrr.

 

Jacekss a do czego ten piasek ma być????

Ja kupowałam teraz bardzo tanio do wylewek w KRUSZYWA BYTOM ul.Celna 15.Bardzo dobry piasek,wylewkarze chwalili ;)).Żwir też tam kiedyś kupowałam

 

oo moje potrzeby są duuuże :) począwszy od pospółki (0-63) pod płytę, przez żwir do piasku budowlanego (do zaprawy póki co)

a nowe forum.. cóż pozostawia wiele do życzenia delikatnie mówiąc, poprzednie było bardziej czytelne no i wszystko grało .. a teraz o PW można pomarzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję fachowca od kominków, ale musiałby to być ktoś raczej kreatywny, gdyż chcę kominek przechodzący w barek obudować całkowicie cegłą. Mam jakąś myśl, ale potrzebowałabym jakiejś porady no i oczywiście kogoś kto mi to wybuduje z cegły. Ewentualnie pomoże zrobic projekt a murarza jakiegoś sobie znajdę. Aha, kominek zwykły, bez płaszcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej ekipy do położenia PARKIETU.
Spróbuj w Parkiet Dom w Gliwicach. Kleili mi podłogę z deski trójwarstwowej. Dwuosobowa ekipa, pomiar wilgoności, "dziwne" szlifierki do wyrównania powierzchni i konkretne doradztwo. umowa, protokół odbioru, gwarancja.

Wziąłem ich trochę w ciemno - za przemawiała wizyta w sklepie (wyposażenie, oferta) i b.dobra cena jaką dostałem wcześniej na klej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Lechmę ?

 

Tak ;).Mam z płaszczem wodnym ten:

http://www.kominkiwodne24.pl/lechma-lechma22kw-exclusive-szyba-prosta-ukl-zamknietego,d2214.html

 

 

Poszukuję ekipy do ocieplenia zewnętrznego i do ułożenia kostki brukowej ,hmm.

Czy mogę zamontować parapety zewnętrzne przed ociepleniem zew???bo coś mi szwankują rolety,wrr nie mają się na czym oprzeć ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Parkiet Dom w Gliwicach. Kleili mi podłogę z deski trójwarstwowej. Dwuosobowa ekipa, pomiar wilgoności, "dziwne" szlifierki do wyrównania powierzchni i konkretne doradztwo. umowa, protokół odbioru, gwarancja.

Wziąłem ich trochę w ciemno - za przemawiała wizyta w sklepie (wyposażenie, oferta) i b.dobra cena jaką dostałem wcześniej na klej.

 

Dzięki za odpowiedź, jutro skontaktuję się z nimi a w weekend na pewno podjadę.

Dobrusiak ma namiary na parkieciarza z Poręby, może napisze coś o min

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uziemienie nie jest już takie proste i tanie, chyba, że planujemy instalację odgromową.

Doradzam uziom sztuczny pionowy.

Wystarczy przeprowadzić płaskownik ocynkowany 4x25 mm pod płytą, wychodzący w okolicy rozdzielnicy w budynku na wys. 50 cm od planowanej posadzki. Odcinek zewnętrzny powinien być na tyle długi, by wbić szpilę w miejscu, gdzie Bozia czasem podleje ;)

Można też kupić dłuższy płaskownik i zakopać go, sposobów jest wiele.

Resztę zrobi elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...