Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Może ktoś się orientuje w cenie robocizny za ułożenie kostki brukowej.Ja się rozglądam za ekipą i mam wycenę 80zł/m2 netto razem z podsypką.To dużo??????

 

Rozgryzam właśnie ten sam temat. Mam zrobioną podbudowę, kupioną kostkę i szukam kogoś do ułożenia. Ceny od 50 do 90 zł/m2. Tyle, że większość firm oscyluje w okolicy 80 zł. Zgroza.

 

Pozdrawiam

Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponieważ zaczynam na początku maja proszę o namiar na elektryka który ma uprawnienia do podłączenia prowizorki elektrycznej (jezeli komuś została po budowie i nie jest potrzebna odkupię) , jeszcze bym prosił o namiar na koparkę i na tą maszyne do zagęszczania piasku w fundamentach, aha jeżeli macie jakies namiary na ziemie którą można wypełnić fundamenty. Będę bardzo wdzięczny za każda pomoc dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponieważ zaczynam na początku maja proszę o namiar na elektryka który ma uprawnienia do podłączenia prowizorki elektrycznej (jezeli komuś została po budowie i nie jest potrzebna odkupię) , jeszcze bym prosił o namiar na koparkę i na tą maszyne do zagęszczania piasku w fundamentach, aha jeżeli macie jakies namiary na ziemie którą można wypełnić fundamenty. Będę bardzo wdzięczny za każda pomoc dzięki

 

to podaj jeszcze namiar, jakie miasto... to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy na serio piszecie , że robocizna za metr położenia kostki to 50-90 zł ? To chyba jakieś żarty . Nawet za całość (podłoże , krawężniki) to dużo .

 

Serio,serio.Jedna firma mi powiedziała 50zł/m2 netto samej robocizny.Dwie inne zaśpiewały 80zł/m2 netto już z kamieniem,piaskiem-na gotowo.I to jeszcze netto,wrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Powoli rozglądam się za hurtowniami z materiałami budowlanymi. Narazie potrzebuję kupić pod budowę domu parterowego

- BLOCZEK BETONOWY 38/25/12

- POROTON WIENERBERGER 11.5P+W KL.15; 24P+W KL.15.

Czy możecie polecić jakieś tanie hurtownie?Budujemy w Mikołowie :)

Pozdrawiam

Asia

 

ja buduje w Borowej Wsi a ty? ;)

 

Ja sie dogadałem z Gieblem, zrobił mi najkorzystniejsze ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tery w którym miejscu sie budujesz na Borowej wsi? Sąsiedzie :)

 

witam

mam deski szalunkowe w garażu w Paniówkach k. Mikołowa. około 1,5 do 2 m2 różnej długości - mniej więcej 2,5 do 5m długości. poza tym kilkadziesiąt stempli. jeśli jest ktoś zainteresowany proszę na priv.

pozdrawiam Jarek P.

 

ja jestem zainteresowany tymi deskami do szalowania daj znac na @ [email protected] bo cos te PW szwankuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio,serio.Jedna firma mi powiedziała 50zł/m2 netto samej robocizny.Dwie inne zaśpiewały 80zł/m2 netto już z kamieniem,piaskiem-na gotowo.I to jeszcze netto,wrrrr.

 

 

Uff jak fajnie że mój teść dobrze się na tym zna. Ma niezbędny sprzęt. Położył już ze szwagrem przynajmniej 200m na swojej posesji. Tym sposobem zaoszczędzę przynajmniej kilka tysięcy złotych za robociznę. Ja też mam sporo tego do położenia. Całe szczęście zapłacę tylko za materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio,serio.Jedna firma mi powiedziała 50zł/m2 netto samej robocizny.Dwie inne zaśpiewały 80zł/m2 netto już z kamieniem,piaskiem-na gotowo.I to jeszcze netto,wrrrr.

 

Wczoraj spotkałem się z jedną z firm. Przyjechało dwóch panów - młodszy i starszy. Z młodszym wcześniej rozmawiałem przez telefon - cena była 35-40. Po przyjeździe usłyszałem 80-90. A na moje pytanie skąd taka cena, przecież wcześniej mówili co innego, usłyszałem od starszego z panów: "...eeeee, kolega się nie zna, dlatego tak odpowiedział..." Powaliło mnie...

 

Pozdrawiam

Lech

 

P.S.

Powoli zastanawiam się, czy samemu nie ułożyć tej kostki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem się z jedną z firm. Przyjechało dwóch panów - młodszy i starszy. Z młodszym wcześniej rozmawiałem przez telefon - cena była 35-40. Po przyjeździe usłyszałem 80-90. A na moje pytanie skąd taka cena, przecież wcześniej mówili co innego, usłyszałem od starszego z panów: "...eeeee, kolega się nie zna, dlatego tak odpowiedział..." Powaliło mnie...

 

Pozdrawiam

Lech

 

P.S.

Powoli zastanawiam się, czy samemu nie ułożyć tej kostki...

 

 

No to jak kolega się nie zna to lepiej nie brać tej firmy,hahahh.Bo nie wiadomo na czym starszy Pan się zna;),może tylko na cenach też ;).

Oj Fenix fajnie się masz,hmmm.Zawsze to duży grosz w kieszeni ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do sprzedania DESKI CALOWE podwójne obrzynane w ilości 5 m3.- długość desek do 5 metrów ( w dobrym stanie, odgwożdżone,ułożone, po jednej budowie) w cenie : 1750 zł za całość, (350zł/m3).Transport we własnym zakresie.Kontakt: 503592882 [email protected]

Ponadto mam na sprzedaż:

1. Pustaki Wienenberger Poroton 24P+W (wymiary: 240/238/373)dwie palety (120szt.)w cenie 3,5 zł/szt.

2. Agregat prądotwórczy 2,3 Kw. - cena 450zł

 

Do odbioru w Tarnowskich Górach nr. kontaktowy 503-592-882, 513-617-586)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak kolega się nie zna to lepiej nie brać tej firmy,hahahh.Bo nie wiadomo na czym starszy Pan się zna;),może tylko na cenach też ;).

Oj Fenix fajnie się masz,hmmm.Zawsze to duży grosz w kieszeni ;))

 

Dlatego szokują mnie podawane przez Was ceny . Teść , kiedy się tym jeszcze zajmował brał góra 35 zeta za metr robocizny a i tak miał klientów jak na lekarstwo . Z 10 chętnych 1 się decydował . A ponieważ nie jest to taki spacerek jak się co poniektórym wydaje , stwierdził ,że nie warto się już angażować w tego typu zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...