Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponieważ zaczynam na początku maja proszę o namiar na elektryka który ma uprawnienia do podłączenia prowizorki elektrycznej (jezeli komuś została po budowie i nie jest potrzebna odkupię) , jeszcze bym prosił o namiar na koparkę i na tą maszyne do zagęszczania piasku w fundamentach, aha jeżeli macie jakies namiary na ziemie którą można wypełnić fundamenty. Będę bardzo wdzięczny za każda pomoc dzięki

 

My posiadamy rozdzielkę i kabel wiecej informacji na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTO,

bardzo proszę - podaj namiary na kruszywo na moją skrzynkę prywatną : [email protected]

Tak, jak ktoś się już tutaj skarżył, ta nowa wersja forum jest do niczego.

Wysyłam na priva i nic - nikt nic nie dostaje.

Z góry dziękuję,

Agnieszka

 

ja tez sie dopisuje z prosba o namiary i zdjecie z bliska tego kruszywa

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki widzę wszystko hahahahahaha

 

ale polepszyli ????? może się przekonam

 

Ale do rzeczy

Zacząłem kopać> Poszło mi do d...... kopałem w sobotę w pięęęęęęęekną słoneczną sobotę ( wiosna)

Teraz szukam pilnie betonu w dobrej cenie i beż kantów czy ktoś może w tym temacie pomóc pomóc

okolice Świerklańca

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek SL,myśmy brali beton z MASTMAX z Katowic.Wtedy udało nam się dostać tam najtaniej.

 

A tu namiar na kamień do utwardzenia drogi.Sorki,że dopiero teraz odpisuję.Shooter gdzieś wklejałam zdjęcie tej drogi,jeszcze bliżej zrobić Ci zdjęcie kamienia? ;-))))

Nie wiem jak się ten Pan nazywa,ale nr tel mam.Tel.503-774-171.Wożą to chyba z Bielszowic czy Zabrza.

 

Już zrobiłam zbliżenie na kamień ;):

http://images50.fotosik.pl/283/68bcecd987ab2ea1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa!

 

Bardzo proszę o namiary na wykonawcę SSO dla remontu/ rozbudowy w Gliwicach. Mój wykonawca w ostatniej chwili "zrezygnował" i zostałem kompletnie na lodzie.

Byłbym wdzięczny za kilka nr tel do sprawdzonych ekip.

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Paweł Bogacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek SL,myśmy brali beton z MASTMAX z Katowic.Wtedy udało nam się dostać tam najtaniej.

 

A tu namiar na kamień do utwardzenia drogi.Sorki,że dopiero teraz odpisuję.Shooter gdzieś wklejałam zdjęcie tej drogi,jeszcze bliżej zrobić Ci zdjęcie kamienia? ;-))))

Nie wiem jak się ten Pan nazywa,ale nr tel mam.Tel.503-774-171.Wożą to chyba z Bielszowic czy Zabrza.

 

Już zrobiłam zbliżenie na kamień ;):

http://images50.fotosik.pl/283/68bcecd987ab2ea1med.jpg

 

jaka jest mniej wiecej cena tego kamienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam na priva i nic - nikt nic nie dostaje.
Szan. Redakcja ustaliła limit wiadomosci do 50. Jeśli odbiorca lub nadawca ma więcej - nic z tego nie będzie. Zaznacz wszystkie wiadomości. Pod listą wiadomości w skrzynce odbiorczej kliknij na "Wybrane wiadomości". W otwieranym menu wybierz "Pobierz jako tekst" i zapiszą Ci się do pliku tekstowego, będziesz miała archiwum. usuń wiadomości ze skrzynki i problem zniknie.

 

Gdzie jest priv????

Hejka

kliknij na nicka autora postu, rozwija się menu....

 

Chciałam Was jeszcze zapytać gdzie kupowaliście piasek? Taki do zasypania fundamentów
Najbliżej chyba masz z Gardawic - http://www.jarub.pl. Nie wożą, ale podają numery tel. do tych co wożą.... Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...