Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Witam,...

Polecicie kogoś, bo brać firmę z ogłoszenia to bez sensu?...

Czy ja wiem czy bez sensu..... Najlepsi się nie ogłaszają?

 

Mozecie kogos polecic z okolic Tychów.
U mnie w Mikołowie robiła firma z Siemianowic. Takie odległości to nie problem. Z ogłoszenia. Umowa spisana, wszystko uzgodnione, z jednym drobnym wyjątkiem jestem zadowolony i mogę polecić. Z powodu tego wyjątku - pisz prv, jeśli jeszcze szukasz. Musiałbyś zobaczyć wykonanie na miejscu i wtedy podjąć decyzję.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję ok 60t ziemi do podniesienia terenu, może być lekko zmieszana z piaskiem. Będzie to warstawa pod siatką na kreta także jakościowo nie musi być EXTRA

 

Robert TYCHY

 

Hej!

 

Będę miał jeszcze tyle ziemi tylko nie super czystej, z zawałkami cegieł kamieni, czarnoziem to nie jest :) Zostało mi po wykopie pod płytę fundamentową.

Teren Sosnowiec.. jak jesteś zainteresowany to pisz.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rozpoczynam budowę w Gliwicach i potrzebuję na początek desek i stempli- może komuś zostało po budowie? :)

 

Zastanawiam się również co zrobić z ziemią- mam ze 30 ton na początek? Może macie jakiś pomysł?

 

 

Pozdrawiam

Paweł Bogacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rozpoczynam budowę w Gliwicach i potrzebuję na początek desek i stempli- może komuś zostało po budowie? :)

 

Zastanawiam się również co zrobić z ziemią- mam ze 30 ton na początek? Może macie jakiś pomysł?

 

 

 

 

Pozdrawiam

Paweł Bogacz

 

Ziemia napewno Ci się do czegoś później przyda,ja bym zostawiła ;).A jak nie to z pewnością będzie dużo chętnych na nią,bo tu raczej każdy poszukuje niż się jej zbywa ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej po dlugiej przerwie,

potrzebuje ogrodzic moja dzialke, wstepnie mysle o plocie prowizorycznym, czyli siatka lesna i wlasnie co ? stemple ? ktos podpowie ? poleci moze kogos, kto mi to wykona ?

 

gdzie szukac namiarow na projektanta przylacza wod-kan ?

 

Ja znalazłem u siebie w wodociągach pania co po godzinach dorabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budującego

 

Buduję w Kamieniu na ulicy Skłodowskiej. Obecnie szukam kogoś do robót ziemnych, kolejny wykonawca nawala.... Myślę też o wykonaniu drenażu przy fundamencie. Szukam ekipy do tego. Służę swoimi doświadczeniami.

Witam,

 

mam pytanie skąd będziesz brał materiały, masz jakieś dobre wyceny.

Może się powymieniamy wiadomościami.

Pozdrawiam

P.S.

Buduję, a raczej zaczynam w okolicy Piekar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

 

Ja też jestem tu nowy. Mieszkam w Katowicach i obecnie poszukuję działki gdzieś w okolicy. Planujemy z żoną wybudować jakiś nieduży domek gdzieś pod miastem. Oboje póki co nie mamy pojęcia o budowaniu, ale mam nadzieję, że dzięki temu forum i Wam to się wkrótce zmieni. :)

 

Też planuję się wybrać na targi w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Spróbuj w Lubarze na konarskiego w Rybnik Niewiadom, mają rózne kruszywa

 

Jeśli potrzebujesz namiar, dajemy Ci naszego handlowca z Lubaru, u którego zamawiamy: Marcin Andrejczuk 607-993-375. Mają najlepsze ceny, powołaj się na nas. Zapraszamy na bloga z naszej budowy: http://www.poludniowa.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

 

Też planuję się wybrać na targi w weekend.

na targi plan w sobotę :)

fajnie bo to w sumie 3y targi

XXV Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD,

XXI Międzynarodowe Targi Technologii Ekologicznych, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł Energii INTERECO - ECODOM,

XXXI Targi Roślin Ozdobnych i Architektury Ogrodów FLOWERTARG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...