Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj,

 

jakoś się przekolibałem nie bez problemów oczywiście

ale ławy zalene.

Gdzie budujesz i jaki projekt jeśli można spytać.

Pozdrawiam

 

witaj :)

 

..nasze ławy też zalane :) .. budujemy w Rudzie Śląskiej, projekt indywidualny..

A Ty?

pozdrawiam i życzę kolejnych bezproblemowych etapów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy w znalezieniu firmy do wykonania ogrodzenia

zastanawiam się jakie jeszcze zrobić bo troche tego jest

front domu - 40 m ogrodzenia (w tym brama przesuwna 5m i furtka) - zastanawiam się nad ogrodzeniem kutym + klinkier

boki i tył - chyba z 80 m - zastanawiam się nad ogrodzeniem panelowym (z / lub bez podmurówki) - ewentualnie cos innego ładnego w dobrej cenie

 

poproszę namiary na wykonawców i sklady z takimi bajerami.

 

Dodatkowo poszukuje firmy do wykonania podjazdu z kostki betonowej (albo klinkierowej - ostateczny wybór jeszcze nie zapadł).

Gdzie można zobaczyć większy wybór produktów betonowych i gdzie je kupić w dobrej cenie.

 

Jeżeli interesuje Cię ogrodzenie kute to polecam firmę która nam robiła balustrady i teraz właśnie czekamy też na pomiar i wycenę ogrodzenia frontu domu od nich.Firma z Tarnowskich Gór.Pokażę balustrady robione przez tą firmę:

http://images40.fotosik.pl/289/f9361cc3c569da13med.jpg

Podaję namiar:

Pan Daniłowicz tel.602-740-895

Miedary

 

A ogrodzenie panelowe najtaniej znalazłam w Tarnowskich Górach też,firma wystawia się na allegro.Zamówiłam,na drugi dzień miałam już dowóz.Podmrówki nie kupowałam gotowej,robiliśmy sami.A wiem,że tam nawet z montażem można zamówić u nich.

Ogrodzenie panelowe mam takie:

http://images40.fotosik.pl/289/41ce3a0a07db7d02med.jpg

Tu link do nich:

http://plotbud.pl/Ogrodzenia_panelowe_-_Quartex_Tarnowskie_Gory,realizacje-8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam barto307cc,

 

jak przykro z tymi dziennikami budowy, że ich już nie bardzo można tu zamieszczać.

Przynajmniej mi się nie udaje.

Ale Ty walczysz i idziesz jak ,,Burza". Super to wygląda. Gratulację.

Ja mam jak na razie fundamenty.

Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to rzuć jeszcze parę fotek na priv lub mojego maila.

Szczególnie widok zabudowanych okien.

Miłego dnia i tak trzymaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam barto307cc,

 

jak przykro z tymi dziennikami budowy, że ich już nie bardzo można tu zamieszczać.

Przynajmniej mi się nie udaje.

Ale Ty walczysz i idziesz jak ,,Burza". Super to wygląda. Gratulację.

Ja mam jak na razie fundamenty.

Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to rzuć jeszcze parę fotek na priv lub mojego maila.

Szczególnie widok zabudowanych okien.

Miłego dnia i tak trzymaj.

Pozdrawiam

 

Hmm coś tam za link w mojej stopce do dziennika jest,tylko nie umię zmienić żeby go ładnie nazwać,tylko cały link mi wyskakuje,wrrrr.A komentarzy to nawet nie wiem gdzie odszukać mam ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...