Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie też woda stoi... cały przyszły ogród, podjazd do garażu, całe niedokończone schody wejściowe pod wodą itd.

Aż boje się pomyśleć co dziś zastanę na miejscu. Wybierać wodę... ale gdzie ją wylewać....

Budowa stanęła na etapie ścian, które teraz niemiłosiernie mokną. Ile się dało to poosłaniałem... ale z tymi porywami wiatru to i tak mija się z celem. Najgorsze że darmo w prognozach optymizmu szukać. Nikomu nie życzę takich widoków i swoich wymarzonych czterech kątów w takim „zalanym” stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie widać już palety cementu.

Dla nas to tragedia.

 

justus na zdjęciach widzę chyba wały Kochłówki?.. współczuję.. u mnie podobnie, ławy całe zalane, z wody wystają bloczki betonowe przygotowane do murowania..

podzieliłabym się widokiem ale nie wiem jak wkleić zdjęcia..

życzę wytrwałości w oczekiwaniu na zmianę pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wysyłam na priv.

 

Z usług korzystał mój brat, widziałam jakość, pomysłowość i terminowość ok.

Sama u nich zaprojektowałam swoją kuchnie, czekam tylko na odpowiedni moment by zamówić :)

 

Aha są z Zabrza i TG (w jednym miejscu zakład w drugim miejsce zamieszkania).

 

Pzdr

 

 

Ja też, ja też proszę :) Może prościej będzie napisać chociaż nazwę na stronie to sobie znajdziemy :) A jeśli nie to proszę o namiary na priv

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pogoda nie rozpieszcza, ale miejmy nadzieję że niedługo poprawi się i słońce zaświeci nam wszystkim!!!!!!

Proszę o podpowiedź w sprawie wykończenia balkonu. Może już ktoś ten temat przerabiał i ma doświadczenie jak go wykończyć by nie zaciekał ? Mam 2 balkony prostokątne i 2 półokrągłe. Narazie zrobione wylewki i balustrady co dalej???oblachować czy kłaść kafelki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pogoda nie rozpieszcza, ale miejmy nadzieję że niedługo poprawi się i słońce zaświeci nam wszystkim!!!!!!

Proszę o podpowiedź w sprawie wykończenia balkonu. Może już ktoś ten temat przerabiał i ma doświadczenie jak go wykończyć by nie zaciekał ? Mam 2 balkony prostokątne i 2 półokrągłe. Narazie zrobione wylewki i balustrady co dalej???oblachować czy kłaść kafelki???

 

Też przerabiam ten temat.Też mam wylewki i balustrady ;-).Moja ekipa od wykończeniówki radzi aby obić blachą a potem dopiero kafelki kłaść.Właśnie szukam kogoś kto mi to ładnie obije balchą,może macie kogoś sprawdzonego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć, gdzie jeździliście oglądać kuchnię. W przyszłym tygodniu chcę się wybrać na "casting" mojej przyszłej kuchni. Znajomi mówili, że duży wybór jest w Kalwarii Zebrzydowskiej. A gdzie jeszcze???

 

Witam ponownie

 

Czy możecie mi napisać gdzie szukaliście swoich kuchni? Byłabym OGROMNIE wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...