Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

Też podpinam się pod ziemię :) Poza tym poszukuję wykonawcy podłóg z żywicy epoksydowej lub betonu... Ktoś ma?

 

W tamtym roku na targach oglądałam podłogi z żywicy,bardzo fajne.Wystawiała to firma z Sosnowca-DEKORATORNIA design.

Jest też duża firma w Krakowie co robią podłogi z żywicy,ale raczej małymi obiektami typu dom nie chcą się zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam budowniczych z Górnego Śl - szczególnie z okolic Rudy Śląskiej. Mam wielką prośbę - musze rozstać sie z obecną ekipą fuszerników,a pilnie poszukać budowlańców. Bardzo proszę o poratowanie mnie namiarami. Bardzo będę wdzięczny również za info o elektryku. Dodam, że rozbudowuje i remontuje 80-cio letni domek - w sumie zaczynam, póki co ma za sobą formalności - skompletowanych speców: kierownika, inspektora i PNB. A teraz klapa z ekipą, bo wzięliśmy gościa, który mial być fachowcem od budowy na tych pogórniczych terenach, któremu nie straszne ankrowane budynki - no i może wie to i owo ale... w kwestii umowy, wyceny za prace itp - kręci i już widzę, że cwaniaczy. Już mam dość i muszę w miarę płynnie pez większych przestojów wprowadzić nowych ludzi.... Proszę bardzo o pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś planuje ogrzewanie pompą ciepła?

 

Mam takie ogrzewanie.

Działało na razie ok 3 m-ce od stycznia do marca, potem płytkowałem podłogi i jest wyłączone.

Jak na razie dom nie ocieplony nastawiona temp. 17st w domu i było w miarę ciepło.

Dopiero kolejny rok da mi odpowiedzi jak naprawdę się zachowuje, jednak jestem pełen nadziei:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

no nie dostaje powiadomien, musze sie uwaznie przyjrzec stronie/forum, w domu nie bardzo mam czas i mozliwosci, a w pracyjeszcze gorzej ;) aby zajrzec do Was :)

dzieki barto za pomoc :) do pradowni jeszcze nie dotarlam, czy przechodziliscie zwatpienie bydowa ? jak mi sie nie chce tematu zaczynac :(

ale bylismy na dzialce i musze koniecznie juz ja ogrodzic, ludzie sa naprawde chamscy, na naszej dzialce jest tona smieci, jakies pociete uschniete drzewa, wkur... sie niemilosiernie eh

mam pytanie z innej beczki, czy robiliscie sobie odwierty na dzialce ? sprawdzaliscie poziom wod gruntowych, wysokosc zwierciadla ? jesli tak, to kogo zatrudniliscie i bardzo prosze o podanie kosztu, badz skad informacje pozyskaliscie ?

 

mam jeszcze pytanie, urzad miasta nie chce mi przyjac inwenaryzacji zieleni, bo nie mam podanej nazwy zywoplotu, szukam w necie jak rozpoznac ten cholerny zywoplot i nie umiem znalezc, wydaje mi sie, ze jest to taki krzak z bialymi kulkami, jako dzieciaki rzucalismy sie tym badz z tego strzelalismy, kojarzy moze ktos nazwe tego ? moze to byc liguster ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

no nie dostaje powiadomien, musze sie uwaznie przyjrzec stronie/forum, w domu nie bardzo mam czas i mozliwosci, a w pracyjeszcze gorzej ;) aby zajrzec do Was :)

dzieki barto za pomoc :) do pradowni jeszcze nie dotarlam, czy przechodziliscie zwatpienie bydowa ? jak mi sie nie chce tematu zaczynac :(

ale bylismy na dzialce i musze koniecznie juz ja ogrodzic, ludzie sa naprawde chamscy, na naszej dzialce jest tona smieci, jakies pociete uschniete drzewa, wkur... sie niemilosiernie eh

mam pytanie z innej beczki, czy robiliscie sobie odwierty na dzialce ? sprawdzaliscie poziom wod gruntowych, wysokosc zwierciadla ? jesli tak, to kogo zatrudniliscie i bardzo prosze o podanie kosztu, badz skad informacje pozyskaliscie ?

 

mam jeszcze pytanie, urzad miasta nie chce mi przyjac inwenaryzacji zieleni, bo nie mam podanej nazwy zywoplotu, szukam w necie jak rozpoznac ten cholerny zywoplot i nie umiem znalezc, wydaje mi sie, ze jest to taki krzak z bialymi kulkami, jako dzieciaki rzucalismy sie tym badz z tego strzelalismy, kojarzy moze ktos nazwe tego ? moze to byc liguster ?

 

Raczej nie lingustr- on ma ciemne-prawie czarne owoce. Białe kulki ma śnieguliczka biała - http://www.krzewy.pl/Symphoricarpus_albus_White_Hedge/symphoricapus_white.htm Pozdrawiam ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję stępli budowlanych w okolicach Gliwic w rozsądnej cenie.

 

Pozdrawiam

Paweł

Ja mam stemple na zbyciu, odbiór w Knurowie. Mam również (pozostałości po budowie), deski szalunkowe, pręty zbrojeniowe, pustaki kominowe wentylacyjne.W razie zainteresowania proszę pisać na PW.

Pozdrawiam.

Rick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do ocieplenia elewacji budynku w Rudzie Śląskiej. A tak a propos, może ktoś podpowie jakie ceny obecnie obowiązują w tym zakresie. Pozdrawiam

 

My jesteśmy umówieni na koniec lipca z ekipą górali,którzy zajmują się tylko ociepleniem.45zł/m2 robocizna(styro+siatka+2xklej)+naokoło okien gzymsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...