Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, gdzie waszym zganiem znajdę niedrogo beton z gruchy B25 - mam ofertę z betoniarni w Siemianowicach Śląskich - Silesia BETON 280 zł kubik + pompa 150 zł. Ktoś ma lepsze propozycje?

 

BUDO-ZBYT ma dobre ceny, w cenie licza pompę + dojazd, dojeżdżają wszędzie..i nie trzeba zamawiać dwa dni wczesniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za namiary na beton. Od jutra sie umawiam, ale dzisiaj bojler mi szczelił i a dziś tobota z tym ustrojstwem mnie czeka. Ponawiam prośbę o wskazanie na ekipę, z którą nie mieliście wojenki i jesteście zadowoleni z efektów. Wnaszym przypadku etap I - stan "0":

- roboty ziemne - poprawienie wykopu po koparce,

- wylanie ław fundamentowych (powierzchnia dobudówki 10m na 4m),

- murowanie z bloczków betonowych do wys pomieszczenia 2.10,

- ocieplenie i izolacja findamentu,

- nawiezienie ziemi w celu zasypania fundamentu od zewnątrz

- wylanie stropu i wieńce,

- przebicie otworu drzwiowego do części istniejącej z osadzeniem nadproży

dostałem ofertę: na 17 tyś za ten etap - TYLKO ROBOCIZNA - i... ktoś tu chyba po bandzie pojechał.

Proszę dajcie znać na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska szukam ekipy od wylewek okolice Tychow. Poleccie kogos sprawdzonego. Pozdrawiam

Dowiedź się jak to ma być zrobione (np. Janzar) - proporcje, włókna, plasytyfikator, dylatacje i... weź kogokolwiek kto się tym zajmuje od kilku lat. Są firmy na allegro, i wujek google też podpowie. W mojej ocenie i tak trzeba stać nad ludzmi i pilnować, szczególnie przy podłogówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedź się jak to ma być zrobione (np. Janzar) - proporcje, włókna, plasytyfikator, dylatacje i... weź kogokolwiek kto się tym zajmuje od kilku lat. Są firmy na allegro, i wujek google też podpowie. W mojej ocenie i tak trzeba stać nad ludzmi i pilnować, szczególnie przy podłogówce.

 

Proszę ja Ciebie miałem na wizytacjii 2 firmy z allegro 0 kontaktu - moze maja tyle roboty sam nie wiem moje 230 m2 nie jest mała powiezchnią wiec sie dziwię.

Styro mam ułozone rowno 1 cm roznicy na 100 m2 prosta robota :) a jednak nie potrafie znalesc wykonawcy.

no nic szukam dalej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę ja Ciebie miałem na wizytacjii 2 firmy z allegro 0 kontaktu - moze maja tyle roboty sam nie wiem moje 230 m2 nie jest mała powiezchnią wiec sie dziwię.

Styro mam ułozone rowno 1 cm roznicy na 100 m2 prosta robota :) a jednak nie potrafie znalesc wykonawcy.

no nic szukam dalej pozdro

 

a do tych moich dzwoniłeś? byli bardzo chwaleni przez reszte ekip w tym parkieciarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, wiem że na WAS można liczyć jestem tu nowa ale czytam te forum regularnie. Pisałam w innym temacie a niedostałam jeszcze odpowiedzi a to pilna sprawa. Znalazłam po dwóch latach poszukiwań działeczke moich marzeń (pow. będziński). W ogłoszeniu pisało że media są doprowadzone prąd, woda,

kanalizacja.Podpisałam umowe przedwstępną, a teraz w urzędzie dowiaduje się że niema tam kanalizacji i niebędzie a wode trzeba ciągnąć ok.100m2. :bash:

I co mam teraz zrobić? mam żądać od właśćicieli o doprowadzenie tych mediów jak zapewnialo ogloszenie?

Z góry bardzo WAM dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...